Tlačná dýka Down Under Bush Dagger

Kód: BUSH DAGGER
Neohodnotené
Značka: DOWN UNDER
€119 / ks
Skladom (1 ks)

Tlačná dýka Bush Dagger

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedinečný dizajn čepele poskytuje maximálnu penetráciu a reznú silu, zatiaľ čo pevná ebenová rukoväť a veľkorysý priestor pre prsty umožňujú pozitívnu kontrolu aj v rukaviciach. V Down undere sa chceli zbaviť zachytenia a viazania puzdier, ktoré sa bežne vyskytujú na tomto type noža, a tak mu dali pevnú ťažkú koženú pošvu na opasok. Nosíte ho na zadnej strane, jednoducho uvoľníte prídržný remienok rovnakým plynulým pohybom, aký používate na uchopenie rukoväte, a nôž budete mať vždy v ruke – prakticky okamžite. 

Ebenová rukoväť je plne tvarovaná tak, aby sa zmestila na širokú škálu rúk bez toho, aby sa krútila alebo hrýzla do pokožky, a dostatočný úchop, ktorý poskytuje, znamená, že jediným skutočným spôsobom, ako vás oddeliť od noža, je zdvorilo sa opýtať.

Je to tradičný dizajn, pretože tradície majú tendenciu vychádzať z vecí, ktoré fungujú. Bush Dagger™ je jednoducho najväčšia, najsilnejšia a najrýchlejšia tlačná dýka, akú sme kedy videli. A videli sme ich pomerne veľa.

Dodatočné parametre

Kategória: NOŽE S PEVNOU ČEPEĹOU
Celková dĺžka: 17,2 cm
Dĺžka čepeľ: 10,8 cm
Hrúbka čepele: 5 mm
Material čepele: 440C
Tvrdosť čepele: 58-59 HRC
Povrchová úprava čepele: Satin
Materiál rukoväte: Ebenové drevo
Pudzro: Kožené
Hmotnosť: 318 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Down Under Knives je postavený na spoločnej vášni vytvoriť dokonalý Bowie nôž. Jej zakladatelia vyrábajú a predávajú nože, pracujú s kovom a kožou a vyhodnocujú stovky návrhov pre podnikanie aj zábavu počas väčšej časti svojho života.