Zľava 20% na všetky produkty BeaverCraft po zadaní kódu v košíku BEAVER20

Down Under The Death Adder

Kód: THE DEATH ADDER
Neohodnotené
Značka: DOWN UNDER
€149 / ks
1 - 2 mesiace

Dýka Down Under The Death Adder

Detailné informácie

Podrobný popis

S výkonom a schopnosťou sekania, ktoré celkom dobre pokrývajú Outback™ a Red Rock Raptor™,  obrátili pozornosť v Down Undere na rýchlosť. Rozhodli  sa vytvoriť úplne najrýchlejší a najlepšie ovládateľný bojový nôž, aký mohli vymyslieť, so správnou rovnováhou a dosahom, aby nič nekompromitovali. Výsledkom je nový Death Adder™ – podobne ako jeho plazí menovec, schopný zasiahnuť zničujúci úder v okamihu. Austrálsky Death Adder dokáže zasiahnuť, vydať svoj jed a vrátiť sa do údernej pozície za 0,15 sekundy a s touto dýkou nebude ani poriadne vycvičený bojovník s nožmi ďaleko pozadu.

Konštrukcia full tang 440C a jedinečne tvarovaná pevná ebenová rukoväť robí Death Adder™ výnimočne pevným a ľahko sa s ním manipuluje v každej ruke a v akejkoľvek polohe. Konzultovali s odborníkmi na bojové umenia a lovcami, aby našli tie správne rozmery čepele na dosiahnutie toho, čo je potrebné dosiahnuť, bez obetí na rýchlosti a obratnosti. Pochva z pravej kože je tiež dostatočne hrubá a pevná, aby zaručila okamžitý prístup k čepeli bez zaseknutia. Rovnako ako u Bush Dagger™ sa zaisťovací pásik uvoľní rovnakým plynulým pohybom, aký používate na uchopenie dýky, a umiestnenie pútka na opasok zaručuje, že sa pošva neohne ani nebude nasledovať.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: NOŽE S PEVNOU ČEPEĹOU
Celková dĺžka: 27 cm
Dĺžka čepele: 15 cm
Hrúbka čepele: 5,5 mm
Material čepele: 440 C
Materiál rukoväte: Ebenové drevo
Povrchová úprava čepele: Satin
Puzdro: Kožené

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Down Under Knives je postavený na spoločnej vášni vytvoriť dokonalý Bowie nôž. Jej zakladatelia vyrábajú a predávajú nože, pracujú s kovom a kožou a vyhodnocujú stovky návrhov pre podnikanie aj zábavu počas väčšej časti svojho života.