Kazak 10 brúsny systém

Kód: KAZAKMODEL10
Novinka
Neohodnotené
Značka: KAZAK
€279 / ks
Skladom (1 ks)

Brúsny systém Kazak Model 10 + digitálny uhlomer

Detailné informácie

Podrobný popis

Toto zariadenie zohľadnilo želania domácich používateľov a profesionálov v oblasti ostriacich systémov.

Po prvé, jeho veľkosť. Ide o kompaktné zariadenie, ktoré má hmotnosť 3 230 gramov. To znamená, že je stabilný. Základňa je vyrobená z ocele a má gumené nožičky. Zariadenie je lakované kvalitnou práškovou farbou. Toto je prvé zariadenie na svete so zámkom na magnetický uzol. Otočný mechanizmus je postavený na dvojradovom guľôčkovom ložisku. Má integrovanú os. Ložisko nevyžaduje údržbu. Je ťažké opísať činnosť uzla jednoduchými slovami. Odskrutkovaním dvoch skrutiek na ráme môže obsluha kontrolovať nôž a stav jeho ostria pri brúsení noža bez toho, aby ho odstránil z klipov.

Brúsny systém je určený na brúsenie kuchynských, poľovníckych, zatváracích nožov rôznych tvarov a veľkostí. Vďaka precíznej a stabilnej fixácii noža v svorkách prístroja, ako aj možnosti prevrátiť nôž bez toho, aby ste ho vybrali zo svoriek, je ostrenie rýchle, jednoduché a nevyžaduje špeciálne zručnosti obsluhy. Uhol ostrenia sa mení zdvihnutím alebo spustením zostavy závesu pozdĺž vertikálneho stojana.

Čeľuste sú originálneho dizajnu a vyrobené zo zliatiny 7075, tepelne upravené. Vodorovná vodiaca tyč s priemerom 8 mm je vyrobená z legovanej nehrdzavejúcej ocele, má tvrdosť 58-60 HRC, drsnosť povrchu 0,4 Ra.

Upozorňujeme, že nôž musí byť upnutý rukoväťou na strane, kde je umiestnený magnet (tak, ako na obrázku).

 

Parametre systému:

  • Rozmery základne: 20 x 16 x 30 cm
  • Hmotnosť: 3,25 kg
  • Dĺžka horizontálneho vedenia: 51 cm
  • Maximálna hrúbka ostrenej čepele: 6 mm
  • Uhol ostrenia (jedna strana) so šírkou čepele 25 mm: 11°  -  35°
  • maximálna dĺžka ostria noža: 25 cm
  • Maximálna dĺžka brúsneho kameňa: 16 cm

 

Súčasťou je elektronický digitálny uhlomer.

Sada je dodávaná bez brúsnych kameňov!

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dielňa “Kazak Poland” vyrába a navrhuje brúsne systémy na nože od roku 2014. Myšlienka vyrábať ostriace systémy na nože vznikla v meste Záporožie (ostrov Chortycja), kde boli v roku 1530 založení legendárni Záporožskí kozáci. V roku 2016 spoločnosť presťahovali do Európy (Poľska). Na také krátke obdobie ostriace zariadenia značky „Kazak Poland“ s istotou obsadili svoje miesto medzi týmito zariadeniami. Malý, ale úzky tím dielne nekončí, neustále zlepšuje kvalitu a zlepšuje dizajn všetkých produktov „Kazak“. Používatelia z celého sveta vysoko ocenili pohodlie a kvalitu brúsnych zariadení „Kazak“.