Extrema Ratio Satre F Outdoor Nitrogen
Kód: 04.1000.0246/NIT/SAT/C9Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Séria Extrema Ratio OUTDOOR je určená pre tých, ktorí neustále používajú nože v prírode: v lese, na poli, pri operačnom kempovaní a pri hospodárení na pôde. Zbavili sme sa nepodstatného. Zachovali sme všetko, na čom záleží: spoľahlivosť, kvalitu, výkon.
Niektoré nástroje zostávajú v batohu. Tento nosíte, pretože viete, že ho budete potrebovať. Bol zrodený pre vonkajšie použitie. Les, pole, terén. SATRE F OUTDOOR NITROGEN preberá kompaktnú platformu SATRE F a premieta ju do kontextu Extrema Ratio Outdoor.
SATRE F OUTDOOR je skladací outdoorový nôž určený pre náročné použitie v teréne. Čepeľ z nitrogen ocele v tvare Drop Point ponúka extrémnu odolnosť proti korózii (ideálna pre dlhodobé používanie vonku) a konzistentné udržanie ostria, vďaka čomu sa mimoriadne ľahko brúsi aj bez špeciálneho vybavenia. Dvojitá oceľová vložka zaručuje absolútnu štrukturálnu tuhosť. Poistka Liner-Lock zaisťujú okamžitú prevádzku a úplnú bezpečnosť počas používania. Konfigurácia vytvorená s presnou logikou pre prírodné prostredie. Čistý dizajn a výber materiálov reagujú na špecifickú prevádzkovú potrebu: okamžitá účinnosť a minimálna údržba.
SATRE F je dodávaný pripravený na použitie a nepotrebuje nič iné, čo by vás sprevádzalo každý deň. Pre tých, ktorí chcú udržiavať svoj nástroj v špičkovom výkone, Extrema Ratio ponúka prenosné brúsky a súpravy na prežitie. Rôzne nástroje, rovnaká filozofia: spoľahlivé, nevyhnutné, pripravené, keď ich potrebujete.
Tridsať rokov nekompromisných možností. Doživotná záruka. Priama podpora. Extrema Ratio na Vás nezabudne ani po zakúpení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | ZATVÁRACIE NOŽE |
|---|---|
| Celková dĺžka: | 17,4 cm |
| Dĺžka čepele: | 7,2 cm |
| Dĺžka zatvoreného noža: | 10,2 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Material čepele: | Nitrogen |
| Materiál rukoväte: | Hliník |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Poistka: | Liner Lock |
| Tvar čepele: | Drop point |
| Hmotnosť: | 98 g |
| Země původu: | Taliansko |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Extrema Ratio so sídlom v meste Prato v Taliansku navrhuje, vyrába a predáva vysokovýkonné bojové nože od roku 1997, ktoré sa tešia povesti excelentnosti, ktorá je neprekonateľná vo vojenskom a taktickom nožovom priemysle.
