Extrema Ratio Satre F N690 Black Stone Washed
Kód: 04.1000.0246/SW/A1Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Niektoré dizajny si človek nevšimne. Tento okamžite vynikne. Identita rodiny SATRE sa zmestí do vrecka. SATRE F prináša charakteristickú odolnosť Extrema Ratio do segmentu kompaktných skladacích nožov. Ľahký na nosenie, nemožné ho ignorovať. Perfektný do vrecka luxusného denimu alebo outdoorovej košele: ikona štýlu a každodennej prevádzkovej pripravenosti.
SATRE F je kompaktný skladací nož určený na každodenné nosenie (EDC). Systém flipper zaisťuje okamžité a inštinktívne vysunutie čepele. Konštrukcia využíva dvojitú oceľovú vložku, ktorá ponúka prekvapivú tuhosť v ľahkej konštrukcii, ktorú podporuje skalopevný mechanizmus Liner-Lock. Rukoväte má frézované okienko, ktoré odhaľuje farbu čepele v zatvorenom stave, čo zvyšuje estetický dojem, najmä vo verziách s čiernymi čepeľami a vysoko viditeľnými farbami. Drôtená spona „Deep Carry“ zaisťuje úplné skrytie.
SATRE F je dodávaný pripravený na použitie a nepotrebuje nič iné, čo by vás sprevádzalo každý deň. Pre tých, ktorí chcú udržiavať svoj nástroj v špičkovom výkone, Extrema Ratio ponúka prenosné brúsky a súpravy na prežitie. Rôzne nástroje, rovnaká filozofia: spoľahlivé, nevyhnutné, pripravené, keď ich potrebujete.
Tridsať rokov nekompromisných možností. Doživotná záruka. Priama podpora. Extrema Ratio na Vás nezabudne ani po zakúpení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | ZATVÁRACIE NOŽE |
|---|---|
| Celková dĺžka: | 17,4 cm |
| Dĺžka čepele: | 7,2 cm |
| Dĺžka zatvoreného noža: | 10,2 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Material čepele: | Böhler N690 |
| Tvrdosť čepele: | 58 HRC |
| Materiál rukoväte: | Hliník |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Poistka: | Liner Lock |
| Tvar čepele: | Drop point |
| Hmotnosť: | 97 g |
| Země původu: | Taliansko |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Extrema Ratio so sídlom v meste Prato v Taliansku navrhuje, vyrába a predáva vysokovýkonné bojové nože od roku 1997, ktoré sa tešia povesti excelentnosti, ktorá je neprekonateľná vo vojenskom a taktickom nožovom priemysle.
