STANLEY Termohrnček The Café-To-Go Travel Mug 350 ml/12oz Twilight 10-12080-042
Kód: 10-12080-042Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vákuovo-izolovaný cestovný termohrnček STANLEY The Café-To-Go Travel Mug 350 ml Twilight v modernej čierno-modrej farbe, s duo uzáverom, ktorý sa prispôsobí obsahu, ktorý si želáte piť alebo konzumovať.
Duo uzáver umožňuje používať produkt dvoma spôsobmi:
Ako hrnček s náustkom, ktorý sa uzavrie druhým uzáverom s uškom. Pijete cez náustok, ktorý možno vyradiť a použiť iba uzáver.
Ako malú termosku na jedlo príp. nádobu na čokoľvek.
Vlastnosti
- 18/8 recyklovaná potravinárska nerezová oceľ (certifikovaná)
- nápoj udrží teplý 4 hodiny (pokles z 95 na 60°C)
- nápoj udrží studený 5 hodín (vzostup z 2 na 10 °C)
- ľadová triešť sa rozpustí po 24 hodinách
- unikátny systém pre použitie jedného alebo oboch viečok
- jedno viečko na jedlo, jedno na pitie
- pri používaní s horúcim nápojom (so slamkou) môže dôjsť k obareniu!
- 100% tesnosť
- bez BPA
- kompatibilita s väčšinou držiakov nápojov v aute (priemer základne 7 cm)
Možnosť umývať v umývačke riadu POZOR! môže spôsobiť poškodenie povrchu a na to sa nevzťahuje reklamácia! Funkčnosť produktu je zachovaná.
Priemer spodnej časti: 68 mm
Priemer hornej časti: 77 mm
Výška: 195 mm
Výška hrany hrnčeka po odskrutkovaní viečka: 140 mm
Hmotnosť: 290 g
Objem: 350 ml
Dodatočné parametre
| Kategória: | Termosky a hrnčeky |
|---|---|
| Materiál: | Nerezová oceľ 18/8 |
| Hmotnosť: | 290 g |
| Výška: | 19,5 cm |
| Priemer: | 7,7 cm |
| Objem: | 350 ml |
| BPA free: | áno |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
STANLEY bola založená už v roku 1913. Od tejto doby stále zdokonaľuje svoj pôvodný legendárny výrobok – vákuovú kovovú nádobu, zjednodušene termosku, podľa americkej spoločnosti Thermos LLC, ktorá vznikla ešte o niečo skôr, v roku 1904, ale jej výrobok bol zo skla a bol tak veľmi krehký a nepraktický. V tom čase už uznávaný vynálezca William Stanley Jr., pracujúci v Edisonových laboratóriách na projekte trasnformátora s vákuovo oddelenými stenami, zistil, že túto vákuovú technológiu, kedy sa spájajú dve kovové steny a medzi nimi sa vyčerpá vzduch, mohol použiť aj pre iné, než elektrotechnické účely. Nápad bol na svete a William Stanley Jr. si nechal 2. septembra 1913 patentovať oceľovú izolačnú fľašu. Ukázalo sa, že oceľ je oveľa vhodnejšia na tento účel, než doposiaľ používané sklo.
