Single Fillet Clamp TSPROF

Kód: TS-PT260095B
Neohodnotené
€99 / ks
Skladom (>3 ks)

Svorka pre tenké filetovacie nože pre TSPROF K03, K4, Kadet, Pioneer

Detailné informácie

Podrobný popis

TSPROF Single Filet Clamp pre úzke filetovacie nože, so zníženým uhlom ostrenia.. Funguje s brúskami K03, K4, Kadet a *Pioneer. *Na použitie s brúskami Pioneer budete potrebovať sadu L-nástavcov.

Tenké čeľuste svorky sú vyrobené z konštrukčnej pružinovej ocele, ktorá poskytuje dostatočnú upínaciu silu.

Svorka s upravenou konfiguráciou čeľustí a s použitím špeciálnych skrutiek má minimálny uhol ostrenia 6,5 stupňa na stranu.

Vlastnosti:

  • Minimálna šírka čepele 10 mm
  • Maximálna hrúbka čepele 2,5 mm
  • Rozsah uhla 6,5-32 stupňov (pri širokých nožoch sa rozsah môže líšiť).
  • Svorky nie sú štandardne eloxované.
  • Odporúčaná dĺžka čepele: 50 - 200 mm.
  • Svorka je nastaviteľná pomocou 2 mm a 2,5 mm skrutkovača.
  • Možné brúsiť: nože ako Victorinox; malé, skladacie nože; Nože na kľúčenky; a iné úzke a krátke nože.

Neodporúčame používať na nože s hrúbkou chrbtice viac ako 2,5 mm, aby nedošlo k poškodeniu čeľustí.

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne sady
EAN: 850003905600

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

TSPROF je rúská firma, ktorá vyrába jedny z najlepších brúsnych systémov na nože a dláta na svete. Prvé dizajnérske práce na základných prvkoch brúsky Profile sa začali už v roku 2010. Dovtedy zavedené metódy ručného brúsenia sa uskutočňovali hlavne pomocou primitívnych plastových „záloh“ vyrobených vo forme mnohých čínskych klonov.