Ontario RAT-5

Kód: ON8627
Neohodnotené
Značka: ONTARIO
€135 / ks
Vypredané

Ontario RAT-5  je nôž určený hlavne ozbrojeným zložkám, polícii, špeciálnym vojenským jednotkám a pod. Môžme však konštatovať, že ide o pracovný nôž, určený pre širokú škálu užívateľov.Ide o pomerne

Detailné informácie

Podrobný popis

Ontario RAT-5 je nôž určený hlavne ozbrojeným zložkám, polícii, špeciálnym vojenským jednotkám a pod. Môžme však konštatovať, že ide o pracovný nôž, určený pre širokú škálu užívateľov.Ide o pomerne robusný nôž v porovnaní s inými nožmi s rovnakou dĺžkou čepele, čo dovoľuje drsné zaobchádzanie bez dôsledkov.Čepeľ je chránená fosfátovaním. Rukoväť noža je vyrobená z micarty, ktorá umožňuje dobrý úchop aj v mokrom prostredí.
Štandartne je k nožu dodávané púzdro z kordury, ktoré je opatrené kapsičkou, do ktorej môžete uložiť multitool alebo brúsny kameň.
 

  • materiál čepele: oceľ 1095 (57-58 HRC)
  • dĺžka čepele: 13,5 cm
  • hrúbka čepele: 5 mm
  • dĺžka celého noža: 26,5 cm
  • dĺžka rukoväte: 13 cm
  • materiál rukoväte: micartaRECENZIA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Ontario Knives je od roku 1942 hlavným dodávateľom vreckových nožov pre ozbrojené sily USA. Počas toho času spoločnosť Ontario Knife Company dôsledne vyvíjala nové návrhy nožov s využitím špičkových technológií, materiálov a výrobných techník, ktoré umožňujú ozbrojeným silám a iným odvetviam mať najlepšie nože na svete.