Nabíjacie svietidlo Fenix E05R hnedá

Kód: E05RBRW
Novinka
Neohodnotené
Značka: FENIX
€29,90 / ks
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Nabíjacie svietidlo Fenix ​​E05R aj cez svoje miniatúrne rozmery necelých 7 cm a váhu iba 24 gramov, disponuje až 400 lúmenov (ANSI), ktorými v BURST režime dokáže dosvítit do vzdialenosti až 64 metrov. Týchto parametrov dosahuje vďaka výkonnej LED XP-G2 S3 so životnosťou 50 000 hodín času svietenia. Je napájaná vstavaným Li-pol akumulátorom s kapacitou 320 mAh, ktorý sa nabíja cez micro-USB konektor priamo vo svietidle. S touto kapacitou zvládne svietiť v najnižšom režime až 30 hodín. Samozrejmosťou je vysoká kvalita prevedenia, odolnosť a vodotesnosť podľa štandardu IP68. Štyri svetelné režimy, ktoré idú jednoducho cyklicky prepínať jedným tlačidlom na boku svietidla, robia z tohto svetla skvelého parťáka pre každodenné nosenie. Pripnutý na kľúčoch, vo vrecku, kabelke alebo batohu iste veľa miesta nezaberie.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) určenej v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

Parametre svietidla Fenix ​​E05R
Je použitá výkonná LED XP-G2 S3 so životnosťou 50 000 hodín.
Štyri režimy výkonu: BURST 400 lúmenov (po dobu držania tlačidla) -> 150 lúmenov (0,93 hodiny) -> 25 lúmenov (5 hodín) -> 3 lumeny (30 hodín).
Napájaná vstavaným Li-pol akumulátorom s kapacitou 320 mAh.
Nabíjanie cez micro-USB konektor.
Doba nabíjania úplne vybitého akumulátora je cca 1 hodina.
Ochrana proti prehriatiu.
Rozmery 6,8 cm (dĺžka) x 1,53 cm (hlava) x 1,5 cm (telo).
Váha 24 gramov.
Svetelný kužeľ s dosvitom 64 metrov (1046 cd).
Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka. Odolný povrch - Type III hard anodized.
Nárazuvzdorné pádom z výšky 1 meter.
Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút).
Súčasťou balenia je kovový krúžok pre zavesenie na kľúče, náhradné tesniaci o-krúžok, micro-USB kábel.

Použitie
Zapnutie alebo vypnutie svietidla prebieha podržaním tlačidla po dobu 0,5 sekundy. Ďalšími krátkymi stlačeniami cyklicky prepína medzi svetelnými režimami 3 - 25 - 150 lúmenov. Pre AKTIVÁCIA BURST režimu 400 lumenov podržte tlačidlo viac ako 1,2 sekundy. Po uvoľnení tlačidla sa svietidlo prepne do najnižšieho režimu svietenia.

Ovládacie tlačidlo je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. Pri prevoze v batožinu. Dvakrát rýchlo (v rozsahu 0,5 sekundy) stlačením ovládacie tlačidlo. Svietidlo dvakrát blikne v najnižšej svetelnej režimu a tím tak značí uzamknutia. Pre odomknutie tlačidlo opäť dvakrát rýchlo stisku, svietidlo opäť dvakrát blikne a je odomknutá.

Ochrana proti prehriatiu - vzhľadom k miniatúrnym rozmerom svietidla a veľkému výkonu v najvyšších režimoch, svietidlo automaticky znižuje jas, Akonáhle prekročí teplotu 60 ° C. Po znížení teploty sa dajú najvyššiu režimy znova aktivovať.

Nabíjanie
Odskrutkujte vodotesnú maticu, ktorá kryje micro-USB konektor. Potom zapojte nabíjací kábel do USB konektora počítača, USB adaptéra do siete alebo do auta. Počas nabíjania svieti indikačná LED na svietidle červeno, po plnom nabití svieti na zeleno. Štandardná doba nabíjania úplne vybité svietidla je 1 hodina.

Upozornenie
Nerozoberajte sami zapečatené časti, poruší sa tým záruka.
AK svietidlo bliká alebo sa nerozsvieti, múzeá to byť jedným z nasledovných dôvodov:
Akumulátor je vybitý, nabite jej.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BATERKY
Max výkon: 400 lm
Dosvit: 64 m
Max výdrž: 30 hod
Napájanie: Interný akumulátor, USB dobíjanie
Počet režimov: 4
Farba svetla: Denná biela (5500-6500 K)
Vodotesnosť: IP68 (ponor 2 m)
Svetelný zdroj: Cree XP-G2
Hmotnosť: 24 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: