Maxpedition Monsoon GearSlinger Black

Kód: MX410B
Neohodnotené
Značka: MAXPEDITION
€249 / ks
1 - 4 týždne

Batoh Monsoon je náš veľkoobjemový batoh s jedným nosným ramenným popruhom a celkovým objemom viac ako 26 litrov. Vypchatý protišmykovým ramenným popruhom s rýchlym odopnutím má dve oddelené súpravy šnúr PALS na

Detailné informácie

Podrobný popis

Maxpedition Monsoon GearSlinger Black

Batoh Monsoon je náš veľkoobjemový batoh s jedným nosným ramenným popruhom a celkovým objemom viac ako 26 litrov. Vypchatý protišmykovým ramenným popruhom s rýchlym odopnutím má dve oddelené súpravy šnúr PALS na uchytenie príslušenstva. Je založený na trojuholníkovom prevedení, hlavné priehrady obsahujú veľa vnútornych pomocných vreciek. Je tu malé vnútorné vrecko na iPod alebo walkman s pogumovaným náhlavným portom. Obsah vreciek chráni predný polstrovaný kryt, ktorý zabezpečujú dve spony 7 cm s rýchlym odopínaním, zatiaľ čo obsah chránia dve prítlačné pásky krížom. Na jednej strane sú tri rady šnúry PALS nad plochou skrytú vreckom, zatiaľ čo na druhej strane športové vrecko na športové fliaše na vodu s obsahom 1 litra. Nastaviteľný 4 cm široký bokový pásik zaisťuje dodatočnú oporu a bezpečnosť, tento bokový pásik možno uložiť v zabudovanej malej pružnej kapsičke. Sú tu odvodňovacie otvory a tri otvory k ochladzovaniu chrbta prúdiacim vzduchom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Maxpedition bola založená v roku 1988 ako malá dielňa vyrábajúca nylonové vybavenie pre vojenské účely. Maxpedition využíva najkvalitnejšie materiály a zahŕňa precízne spracovanie, pričom sleduje užívateľsky najprívetivejší dizajn. Hlavné sídlo spoločnosti sa nachádza v Gardene v Kalifornii.