Maskovacia sieť Magforce Camoflag Net Y0102WC

Kód: MAY0102WC
Novinka
Neohodnotené
Značka: MAGFORCE
€26 / ks
Skladom (4 ks)

Nákrčník, maska ​​na tvár alebo čelenka určená ako kamufláž

Detailné informácie

Podrobný popis

Priedušná sieť určená ako kamufláž, ktorá nebráni vo výhľade. Vhodné na každodenné použitie ako nákrčník, maska ​​na tvár alebo čelenka.

Vlastnosti produktu

  • Rozmery približne: 76,6 x 162,2 cm
  • Hmotnosť: 79 g

Materiály produktu

  • priedušná a pohodlná sieťovina
  • bez zápachu

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Výrobky pre voľný čas a vojenské výrobky sa stali symbolom mužského vkusu. Firma Magforce vyvíja svoje vlastné osobné doplnky plné silného štýlu. Magfore sa stala profesionálnou značkou produktov, ktorá ukazuje pekný, hrdinský, profesionálny a praktický vzhľad s jedinečným štýlom v novej generácii. Zriadenie kreatívneho centra entity concept kompletne prezentuje tvrdosť a detailnosť produktov. Používatelia môžu prakticky pocítiť extrém skutočných materiálov. Snažia sa rozšíriť dizajn Magforce do sveta.

Magforce trvá nielen na kreatívnom dizajne, vynikajúcej kvalite švov a vysoko kvalitných materiáloch, ale má aj veľmi detailný a praktický vnútorný priestor pod silným a odolným vzhľadom a pohodlný nosný systém. A čo viac, je to plne modulárny dizajn nosenia, ktorý je možné kombinovať a zladiť s Vami, prenášať vybavenie a vybavenie požadované rôznymi podmienkami, bez ohľadu na to, či ste mestský strážca alebo hráč vonku. Ideálne pre voľný čas, turistiku, horolezectvo, cestovanie alebo dobrodružstvo. Vhodné aj pre kancelársku pracovníčku alebo študenta. Magforce je ideálny pre Vaše potreby byť jedinečný.

Magforce International Inc. má zatiaľ tri značky, menovite Magforce, Maxpedition a Magtusk, s viac ako 100 patentmi, viac ako 800 ochrannými známkami a viac ako 4000 dobre navrhnutými produktmi.