LED svietidlo Fenix PD35 V3.0

Kód: PD35V30
Novinka
Neohodnotené
Značka: FENIX
€79,90 / ks
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Najnovšia generácia vysoko výkonného vreckového svietidla Fenix ​​PD35 V3.0 prináša svetelný tok až 1700 lúmenov (ANSI) a dosvit až 357 metrov. Výborného svetelného výkonu bolo dosiahnuté použitím najnovšej LED Luminus SFT-40. Svietidlo je napájaná z Li-ion 18650 2600 mAh batérie (súčasťou balenia), s vlastným nabíjacím micro-USB konektorom. Fenix ​​PD35 V3.0 disponuje šiestimi rôznymi režimami svietenia, ktoré umožní voliť medzi vysokým výkonom a dlhou výdržou, ktorá dosahuje až 230 hodín. Jedným zo svetelných režimov je aj stroboskop, ktorý sa hodí pre krízové ​​situácie. Svietidlo je napájaná digitálne regulovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu i pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní), kedy je zároveň tiež vybavená indikáciou stavu nabitia batérií. PD35 V3.0 zaujme nielen malou veľkosťou a vysokým výkonom, ale aj taktickým spínačom a možnosťou pripevnenia káblového spínača Fenix ​​AER-02. Môžeme ju preto odporučiť nielen pre všetkých outdoorových nadšencov, ale nájde iste využitie aj v bezpečnostných zložkách a pre poľovníctvo.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) určenej v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.

 

Parametre svietidla Fenix ​​PD35 V3.0
Je použitá špičková výkonná LED Luminus SFT-40 so životnosťou 50000 hodín.
Šesť režimov svietenia: Turbo 1700 lúmenov (1,5 hodiny) -> 600 lúmenov (2,5 hodiny) -> 150 lúmenov (8,5 hodiny) -> 50 lúmenov (26,5 hodiny) -> 5 lúmenov (230 hodín ) - Strobe 1700 lúmenov (stroboskop s premennej frekvenciou).
Svetelný tok a časy výdrže sú merané s nabíjacími Li-ion batériou Fenix ​​18650 s kapacitou 2600mAh (súčasťou balenia).
Digitálne riadený pre konštantný jas, inteligentný ochrana proti prehriatiu.
Napájanie: jeden Li-ion akumulátor 18650 neba dve jednorazové CR123A batérie.
Podporované napájacie napätie 2,8-6,4V, upozornenie na vybité batérie.
Vzhľadom k mechanickej ochrane proti prepólovaniu musí mať akumulátor vystupujúcou plusový pól. Starší akumulátory Fenix ​​s plochým plusovým Polemis teda nemožno použiť.
Hladký parabolický reflektor pre svetelný kužeľ s dosvitom 357 metrov (31900 cd).
Svietidlo má pamäť a zapne sa vždy v poslednom nastavené režime (neplatí pre stroboskop).
LED indikátor v bočnom tlačidle vždy pri zapnutí svetla zobrazí stav nabitia batérie (kalibrované na použitie Li-ion akumulátorov 18650).
Lichobežníkové závity so zvýšenou odolnosťou voči opotrebovaniu.
Rozmery 13,4 cm (dĺžka) x 2,28 cm (priemer tela) x 2,54 cm (hlava).
Váha 83,5 gramu (bez akumulátora) resp. 133,5 gramu (vrátane akumulátora).
Vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka, odolný povrch - Type III hard anodized.
Nárazuvzdorné pádom z výšky 1 meter.
Výrazné ryhovanie povrchu pre lepšie držanie, prevedenie zabraňuje otáčanie svietidla na nerovnej ploche.
Vodotesná a prachotesná podľa štandardu IP68 (testované pod vodou v hĺbke 2 metre po dobu 30 minút).
Odnímateľná oceľová spona.
Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s anti-reflexným povrchom.
Taktický vypínač na konci svetla (funkcia okamžitého zapnutia / vypnutia - momentary on / off).
Ku svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, náhradné o-krúžky, akumulátor Fenix ​​18650 2600 mAh s USB a micro USB nabíjací kábel.

 

Použitie
Z výroby Môže byť vnútri svietidla na akumulátore čierna izolačné krytka. Pred Prvým použitím ju z akumulátora odstráňte.

Pre zapnutie stlačí vypínač umiestnený na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo namáčknite. Stlačením bočného tlačidla na hlave svetla Môžete kedykoľvek Počas prevádzky cyklicky prepína medzi piatimi stálymi režimy svietenia. Pre prepnutie do stroboskopického režimu pridržte bočné tlačidlo približne 0,5 sekundy.

Inteligentná ochrana proti prehriatiu - Pokiaľ vzrastie teplota svietidla nad 60 ° C, tak začne automaticky znižuje výkon v pozvoľný krokoch, Kým sa jej teplota neustáli. Akonáhle teplota svietidla klesne pod 60 ° C, tak sa výkon opäť automaticky zvýši na Pôvodný úroveň.

Indikácia stavu nabitia batérií - pri každom zapnutí sa aktivuje na tri sekundy indikačná LED v bočnom tlačidle svietidla. AK indikačná dióda svieti zelene je batéria nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. AK svieti na červeno, je nabitá na 25-50%. Červené blikanie značí, že zostáva mene ako 25% kapacity batérie (funguje iba pri použití Li-ion akumulátora 18650).

Upozornenie na vybité batérie - svietidlo postupne automaticky prepne do najnižšieho režimu, v najnižšej režime potom každých 10 minút trikrát červeno blikne indikačná LED v tlačidle. Značí tak nutnosť nabitia batérie alebo jeho výmene za plne nabitú.

Nabíjanie - Zapojte USB kábel do bočného micro-USB konektoru na akumulátora, Počas nabíjania svieti kontrolka na vrchnej strane akumulátora červeno. Po dosadení plného nabitia svieti na zeleno neba modro. Doba nabíjania plne vybitého akumulátora je 3-3,5 hodiny.

 

Upozornenie
Nerozoberajte sami zapečatené časti v hlave svietidla, poruší sa tým záruka.
Používajte len kvalitné 18650 Li-ion akumulátor neba 3V CR123A batérie, aby nedošlo k poškodeniu svietidla.
AK sa ochranné gumové krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba také premazáva, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránená proti vode.
AK svietidlo bliká, neprepína na vyššiu režimy alebo sa nerozsvieti, múzeá to byť jedným z nasledovných dôvodov:
Batérie sú takmer vybité - nabite akumulátor, nebo ho vymeňte.
Kontakty vnútri svetlá sú zanesené - očistite ich handričkou namočenou v alkohole.
Hlava, telo či zadná časť svietidla sú uvoľnené - pridajte lubrikant na tesniace krúžky a doťahuje pevne hlavu aj koniec svietidla.

Dodatočné parametre

Kategória: BATERKY
Max výkon: 1700 lm
Dosvit: 357 m
Max výdrž: 230 hod
Napájanie: 2x CR123A, 1x 18650
Počet režimov: 6
Farba svetla: Denná biela (5500-6500 K)
Vodotesnosť: IP68 (ponor 2 m)
Svetelný zdroj: Luminus SFT-40
Hmotnosť: 83,5 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: