KUPILKA MOOMIN 21 Classic cup Snorkamiden brown (210ml)

Kód: M2120B0
Pripravujeme
Neohodnotené
Značka: KUPILKA
€23 / ks
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Kupilka prináša novú sériu hrnčekov inšpirovaných rozprávkou MOOMIN. Rozprávkový hrdina MOOMIN je dobromyseľný a je nadšený zo všetkého, čo vidí. Vo svete je veľa vzrušujúcich vecí na objavovanie, ale MOOMIN má rád najmä zbieranie kameňov. Miluje more ako celá rodina MOOMINOV. Je taký zvedavý a odvážny, že chce porozumieť aj čudným veciam a tvorom – bez toho, aby sa čohokoľvek bál. 

Ekologické riady Kupilka vydržia vriacu horúcu vodu a teploty pod bodom mrazu až do -30 ° C. Riad sa dá umývať ručne v divočine alebo v umývačke riadu doma. Výrobky sa vyrábajú z biomateriálu s použitím EKOenergy. Môžete skontrolovať, aký čerstvý je produkt z jeho drevenej vône - čím silnejšia je vôňa, tým novší je produkt!  Nevkladajte kupilka riady do mikrovlnnej rúry, kachlí alebo otvoreného ohňa. Na konci svojej životnosti sa výrobky môžu recyklovať, spáliť na tepelnú energiu alebo vrátiť výrobcovi na opätovné použitie. Obal Kupilka je vyrobený z recyklovanej lepenky.

S týmto pohárom začala nová éra outdoorových aktivít. Táto odolná šálka udrží nápoj horúci bez toho aby ste si popálili prsty.

Dodatočné parametre

Kategória: Kupilka riady
Objem: 210 ml
Hmotnosť: 83 g
Výška: 6 cm
Šírka: 9,3 cm
Dĺžka: 16,5 cm
Krajina pôvodu: Fínsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Kupilka - fínska tradícia s modernou technológiou. Drevo-plastový kompozit v sebe spája výhody plastu i dreva. Je nerozbitný, ľahko sa umýva a odolá vysokým i nízkym teplotám. Neabsorbuje pachy a nie je citlivý na vlhkosť. Môžete si ho vyzdobiť vlastným ornamentom a je príjemný na dotyk. Svoju Kupilku môžete používať od -30 °C až do 110 °C. Technické okienko o použitom materiáli Kupilka svoje produkty vyrába z kompozitného materiálu Kareline Natural Fibre Composite. Tento biomateriál pozostáva z 50 % borovicového vlákna a 50 % z termoplastu. Keď porovnáme kompozit s bežným plastom, sú zrejmé viaceré výhody. Výrobky z kompozitu majú lepšiu tepelnú i mechanickú odolnosť vďaka svoje pevnej štruktúre. Taktiež je do nich možné ryť alebo gravírovať. Pokiaľ porovnáme vláknitý kompozit s drevom, najdôležitejšia výhoda je, že kompozit nepotrebuje žiadnu údržbu. Navyše neabsorbuje pachy, chute a nie je citlivý voči vlhkosti. Všetky produkty Kupilka môžete umývať v horskom potoku ale aj v umývačke riadu. Výrobky Kupilka sú recyklovateľné a môžete ich odovzdať do separačných kontajnerov. Všetky visačky a obaly sú z recyklovaného kartónu.