Koža na obťahovanie obojstranná s brúsnými pastami LS9P2

Kód: LS9P2
Tip
Neohodnotené
Značka: BeaverCraft
€15,90 / ks
1 - 4 týždne

Prenosná doštička s kožou na brúsenie nožov

Detailné informácie

Podrobný popis

Pozdvihnite svoju hru s brúsením pomocou LS9P2 Small Pocket Leather Strop – dokonalého spoločníka na udržanie špičkového výkonu Vašich drahých nožov a rezných nástrojov, bez ohľadu na to, kam Vás vaše dobrodružstvá zavedú.

Tento kompaktný kožený remienok nanovo definuje pohodlie a efektivitu pri údržbe čepele. Nenechajte sa zmiasť svojou malou veľkosťou – LS9P2 je výkonný stroj, ktorý sa Vám zmestí do vrecka a zaistí, že ostrosť nebude nikdy ohrozená, či už ste vonku vo voľnej prírode alebo pracujete vo svojom kuchynskom prístave.

Každý typ čepele sa hodí k LS9P2 – od obľúbených kuchynských nožov až po robustné bushcraft nože a rezbárske nástroje.

Remienok má obojstranný dizajn, ktorý uspokojí všetky Vaše potreby ostrenia. Hrubšia strana robí zázraky na dosiahnutie lešteného povrchu, zatiaľ čo hladšia strana pozdvihne Vašu hranu na úroveň jemnosti, ktorá je dokonalá.

Vďaka premyslenému ergonomickému dizajnu sa s remeňom pozoruhodne ľahko manipuluje a jeho integrovaný otvor na šnúrku zaisťuje, že je vždy po vašom boku a je pripravený na akciu.

Tento remienok vybavený najkvalitnejšou hovädzou kožou a dreveným blokom vyrobeným z jaseňa, je dôkazom odolnosti a bezkonkurenčného ostriaceho výkonu.

LS9P2 s dvoma brúsnymi pastami. Biela (hrubšia) je Váš spojenec v precíznom honovaní, odstraňovaní škrabancov a nedokonalostí s jemnosťou. A zelená zmes zaistí, aby Vaša čepeľ získala zrkadlový povrch, ktorý sa leskne.

Biela brúsna zmes (25g) - zrnitosť 28 mikrónov

Zelená pasta oxidu chromu (25g) - zrnitosť 7 mikrónov

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne pasty a oleje
Celková dĺžka: 20 cm
Dĺžka kože: 16,5 cm
Širka: 3,5 cm
Materiál: Jaseň + hovädzia koža
Hmotnosť: 59 g
Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BeaverCraft je ukrajinský výrobca nástrojov na rezbárstvo. Na začiatok už nejaký čas hľadali vysokokvalitné rezbárske nástroje. Situácia vôbec nezodpovedala ich potrebám, buď boli produkty príliš drahé a kvalita nízka, alebo to bolo úplne naopak, narazili sme na veľmi kvalitné veci za obrovskú cenu. Nestretli sa teda s úspechom pri hľadaní vhodných produktov, ktorých cena zodpovedala kvalite. Preto sa im podarilo založiť vlastnú spoločnosť s názvom BeaverCraft a v druhom roku 2014 prišli na trh. Od prvého dňa vyrábajú produkty, ktoré zodpovedajú už spomínaným trom pojmom ako kvalita, spoľahlivosť a uspokojivá cena. Sú otvorení objavovaniu nových obzorov, sebarozvoju a zmene spoločnosti. Ak máte rovnaké ciele, dajte im vedieť. Radi sa porozprávajú a podelia sa o nejaké názory na túto tému!