Filter na vodu LifeStraw Personal Green LSPHF043

Kód: LSPHF043
Tip
Neohodnotené
Značka: LIFESTRAW
€26,99 / ks
Vypredané

Filter na vodu LifeStraw

Detailné informácie

Podrobný popis

Príručný filter na vodu Lifestraw Personal je ľahký a kompaktný prídavok do vašej turistickej výbavy. Filter zachytáva 99,99% baktérií (napríklad E.coli a Salmonella) a parazitov, mikroplasty, špinu, piesok a zakalenú vodu. Funkčnosť filtra bola testovaná nezávislými laboratóriami.

Filter je vyrobený z odolného plastu bez BPA látok. Filter sa ľahko udržiava a skladuje, skladovaním sa doba expirácie neskracuje. Odolná membrána mikrofiltra dokáže prefiltrovať až 4000 litrov vody - dostatok vody pre jednotlivca na 5 rokov! Navyše, kúpou filtra šetríte vodu a životné prostredie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Lifestraw vyrába kvalitné filtre na vodu, ich misiou je predefinovať priestor bezpečnej pitnej vody prostredníctvom technológie, inovácií, kvality produktov a dizajnu. Spolupracujeme s vládami, darcami a jednotlivými spotrebiteľmi, ako ste vy, aby sme pochopili potrebu bezpečnejšej vody. V LifeStraw veríme, že každý si zaslúži bezpečnú pitnú vodu. Náš zámer splniť túto základnú ľudskú potrebu je to, čo nás poháňa pri vytváraní našich produktov.