ESP Teleskopický obušok 18" kalený chróm ergonomická rukoväť

Kód: TO038
Neohodnotené
Značka: ESP
€30,10 / ks
Vypredané

 

Rozdiel medzi kaleným a nekaleným obuškom je v tom, že teleskopické trubky kaleného obušku sú vyrobené z

Detailné informácie

Podrobný popis

ESP Teleskopický obušok 18" kalený chróm ergonomická rukoväť

Rozdiel medzi kaleným a nekaleným obuškom je v tom, že teleskopické trubky kaleného obušku sú vyrobené z kvalitnejšieho materiálu a sú tepelne zakalené. Sú preto odolné proti ohnutiu pri silnom údere. Pre nosenie na opasku sa predáva súčasne s nylonovým puzdrom, ktoré umožňuje jeho natočenie do najvhodnejšej polohy. Kalené obušky sú určené k profesionalnému použitiu polície a ostatných ozbrojených zložiek. Spĺňa požiadavky nemeckej normy pre teleskopické obušky.

Technické údaje kalených teleskopických obuškov: Trojdielny oceľový obušok s frikčnou aretáciou so špecialnou gumovou rukoväťou s vysoko kvalitným puzdrom.

Rukoväť: Špeciálne vrúbkovaná pogumovaná rukoväť umožňuje dokonalé uchopenie. Vnútorný priemer rukoväte: 27 mm (29,5 mm TO007, TO008 - 26H). Materiál: Oceľové trubky tavené za studena, značka ocele ČSN 12 060 (Česká norma). 
Plastové puzdro je v cene teleskopického obušku.

  • Hmotnosť: 370 g
  • Dĺžka v zloženom stave: 180 mm /7,1"
  • Dĺžka v rozloženom stave: 450 mm /18"
  • Materiál: oceľové trúbky tavené za studena, značka ocele ČSN 12 060 (Česká norma)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ESP - Euro Security Products je česká firma, ktorá sa zaoberá výrobou vybavania pre ozbrojené zložky. Preslávili ich najmä teleskopické obušky. Obľúbené sú najmä vďaka svojej odolnosti a efektívnosti pri zachovaní prijateľných rozmerov. Teleskopický obušok vyrábajú v kalenom či nekalom prevedení.