Brúsny kameň NANIWA Multi stone 1000/3000 MV-510/530

Kód: MV-510/530
Novinka
Neohodnotené
Značka: NANIWA
€29 / ks
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Veľmi dobrý pomer cena výkon, Naniwa! Kombinovaný kameň o stredné a jemné zrnitosti určený na prebrúsenie zachovalého ostrie noža. Vhodný ako univerzálny kameň pre tých, ktorí udržujú ostrie v dobrej kondícii a nie je potrebné zakaždým odbrušovat toľko materiálu.

- univerzálny kombinácia pre pravidelnú údržbu ostrie noža
- japonský brúsny kameň na brúsenie s vodou
- vyrobené vo Vietname, kontrola kvality japonskou firmou Naniwa


Multi Stone je novou cenovo dostupnú radom kombinovaných brúsnych kameňov od japonskej firmy Naniwa. Abrazivom je korund, teda oxid hlinitý. Kamene majú relatívne pevnú väzbu oproti iným lacným kameňom a môžete od nich očakávať veľmi dobrú životnosť. Celkom určite sa jedná o brúsne kamene s najlepším pomerom cena / výkon naprieč celým naším sortimentom. Vrelo odporúčame túto sériu kameňov všetkým začiatočníkom v oblasti brúsenie nožov. Vyrobené vo Vietname pod dohľadom japonského výrobcu Naniwa.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Brúsne kamene
Zrnitosť: 1000/3000 grit
Dĺžka: 18,5 cm
Širka: 6,5 cm
Hrúbka: 3 cm
Materiál: oxid hlinitý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Naniwa je japonský výrobca brúsnych kameňov s viac ako 60-ročnými skúsenosťami. Vďaka ich neustálemu úsiliu posunúť kvalitu a služby na stále vyššiu úroveň, pokiaľ ide o čokoľvek súvisiace s obrusovaním, môžeme profesionálnemu alebo domácemu užívateľovi ponúknuť tie najlepšie rady a najmodernejšie produkty s jednoduchým použitím. Ich vysoká úroveň kvality produktov a služieb je vysoko chválená zákazníkmi v Japonsku a na celom svete.