BPS Knives Aurora VG10 Green G10
Kód: BPSAURORASúvisiaci tovar
Podrobný popis
Aurora je pevný EDC nôž navrhnutý ako praktický nástroj pre rôzne podmienky, kde je najdôležitejšia kontrola, predvídateľný výkon a pohodlie v ruke. Tento nôž nie je viazaný na jeden scenár a je určený pre pokojný, stabilný pracovný rytmus.
Aurora je kompaktný outdoorový pevný nôž a univerzálny kempingový nôž, kde forma a konštrukcia sú plne podriadené funkcii.
Tvar noža Aurora zodpovedá klasickým princípom fínskeho puukko. Takýto nôž sa vyznačuje: kompaktnou čepeľou bez výraznej záštity, rovnou alebo mierne konvexnou líniou chrbta čepele, symetrickou rukoväťou bez výstupkov, orientáciou na pracovný úchop a absenciou dekoratívnych prvkov, ktoré nenesú funkčné zaťaženie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | NOŽE S PEVNOU ČEPEĹOU |
|---|---|
| Celková dĺžka: | 17,8 cm |
| Dĺžka čepele: | 8 cm |
| Dĺžka rukoväte: | 9,8 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Material čepele: | VG10 |
| Tvrdosť čepele: | 58 - 59 HRC |
| Materiál rukoväte: | G10 |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Tvar čepele: | Drop point |
| Puzdro: | Kydexové |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Krajina pôvodu: | Ukrajina |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
BPS Knives vznikla v roku 2017, bola založená bratmi Serhii a Pavlom Bondarenko. Hlavnou oblasťou činnosti je výroba kempingových a kuchynských nožov, kožených puzdier a súprav na starostlivosť o nože. Všetko to začalo niekoľkými neprofesionálnymi strojmi v garáži a pokusmi o výrobu kvalitného náradia pre vlastnú potrebu. Teraz BPS Knives nie je garážová dielňa, ale systematický podnik na výrobu nožov. Disponujúcim vlastnou strojárňou, prevádzkou na tepelné spracovanie a testovacím priestorom.
Vo výrobe pracujú ľudia, ktorí sú do svojej práce zamilovaní, do každého produktu vkladajú svoju silu a dušu. Všetky nože BPS Knives sú vlastným vývojom. Modely vznikajú na základe skúseností svetových výrobcov nožiarskych produktov.
