EagleTac GX25A3 XM-L2 U2

Kód: GX25A3 XM-L2 U2
Neohodnotené
Značka: EAGLETAC
€89,90 –49 %
EagleTac GX25A3 XM-L2 U2
€89,90 –49 % €45 / ks
Vypredané

Svietidlo EagleTac GX25A3 patrí svojím výkonom 915 lm ANSI k najvýkonnejším svetlám na tužkové batérie na trhu. Tužkové batérie sú umiestnené vedľa seba, vďaka tomu má svietidlo veľmi kompaktné rozmery a

Detailné informácie

Podrobný popis

EagleTac GX25A3 XM-L2 U2

 

Svietidlo EagleTac GX25A3 patrí svojím výkonom 915 lm ANSI k najvýkonnejším svetlám na tužkové batérie na trhu. Tužkové batérie sú umiestnené vedľa seba, vďaka tomu má svietidlo veľmi kompaktné rozmery a zmestí sa do každého vrecka. Svietidlo má osadenú najmodernejšiu LED diódu Cree XM-L2 U2.

 

 • Je použitá špičková LED dióda Cree XM-L2 U2 so životnosťou 50.000 hodín. 
 • Skryté zábleskové režimy: Strobe 9 Hz - Strobe s meniacou sa frekvenciou - pomalé blikanie 1,7 Hz -     signál SOS - blikanie slabým výkonom. 
 • Batérie: 3 ks: tužková (AA) bateria 1,2/1,5 V3 ks: Li-ion akumulátor 14500 (AA) 3,7 V
 • Svietidlo je vyrobené z leteckého tvrdeného hliníka s odolným povrchom Hard Anodized III. 
 • Nárazuvzdorná, odoláva pádom z výšky 1 meter. 
 • Vodotesná podľa štandardu IPX-8. 
 • Tvrdená ultra čistá sklenená šošovka s antireflexnými vrstvami. 
 • Hladký parabolický reflektor. 
 • Tlačidlový spínač na hlave svietidla.
 • Rozmery: 109 mm (dĺžka), 36 mm (priemer tela), 39 mm (priemer hlavy) 
 • Váha: 148 g

 

Obsah balenia: 

Svietidlo EagleTac GX25A3, opaskové púzdro, šnúrka na zápästie, náhradné o-krúžky, šnúrka na zápästie, náhradná koncovka svetla opatrená spínačom.

 

Použitie: 

Na boku hlavy svietidla sa nachádza taktický elektronický spínač ktorého dlhodobým stlačením možné svetlo rozsvietiť len po dobu stlačenia , pre trvalé svietenie je potrebné spínač stlačiť a ihneď pustiť ( počas cca pol sekundy ) . Zmena režimov sa vykonáva otáčaním hlavy svietidla , krátkym pootočením sa prepne do režimu Mid , dlhším pootočením do režimu Min / Strobe . Pokiaľ u rozsvieteného svetla stlačíte spínač ( v ktoromkoľvek režime ) , svietidlo sa po dobu stlačenia prepne do Turbo režimu , po uvoľnení sa vráti do pôvodného režimu . Ak urobíte dvojité rýchlo za sebou nasledujúce stlačenie a podržíte tlačidlo , svietidlo sa po dobu stlačenia prepne do stroboskopického režimu , po uvoľnení tlačidla sa vráti do pôvodného režimu .Ku svietidlu je dodávaná koncovka so spínačom . Po prehodenie koncoviek možné svetlo ovládať týmto zadným spínačom , ak vám toto ovládanie vyhovuje viac .

 

Svietidlo je možné nastaviť do dvoch módov :

Mód A ( Regular Mode ) má 3 režimy výkonu , mód B ( Tactical Mode ) má 2 režimy výkonu a 1 zábleskový režim ( Stroboskop ) .Vo výbave sú tiež skryté zábleskové režimy : strobe / hi - flash / SOS / maják / lo - flash

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť EAGTAC LLC bola založená v roku 2009 vo Washingtone, USA. Snažia sa našim zákazníkom ponúknuť tie najlepšie, najjvýkonnejšie, najodolnejšie a najefektívnejšie taktické baterky, aké boli kedy vyrobené. V súčasnosti celosvetovo predávajú baterky a príslušenstvo pod značkami EAGTAC a EagleTac.