CIVIVI Elementum Blue G10 C907F

Kód: C907F
Neohodnotené
Značka: CIVIVI
€59 / ks
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Elementum - toto slovo vyvoláva pocit nevyhnutnosti prírody – neustály príliv, trhavý vietor alebo požierajúci oheň; v prírode existuje určitá rovnováha.

CIVIVI Elementum je úžasné samo o sebe a darí sa mu vytvárať prirodzenú rovnováhu. Jeho prvky sú zhustené, pristávajú medzi príliš veľkými a príliš malými, vysoko kvalitnými a cenovo dostupnými, jednoduchými a extravagantnými. Výsledný nôž CIVIVI je skromný, ergonomický a funkčný. Doprajte svojmu vrecku jeden z najlepších nožov na svete!

Dodatočné parametre

Kategória: ZATVÁRACIE NOŽE
Celková dĺžka: 17,76 cm
Dĺžka čepele: 7,52 cm
Dĺžka zatvoreného noža: 10,24 cm
Hrúbka čepele: 3 mm
Tvrdosť čepele: 59 - 61 HRC
Materiál čepele: D2
Hrúbka rukoväte: 1,1 cm
Materiál rukoväte: G10
Povrchová úprava čepele: Satin
Poistka: Liner Lock
Hmotnosť: 82 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Z histórie poskytovania stabilného prúdu úspešných produktov si WE Knife Co. Ltd. (WE) vyslúžila povesť neustáleho dodávania inovatívnych dizajnov vyrábaných s trvalo vysokou kvalitou. Vďaka tomu sa WE etablovala ako najväčší čínsky výrobca kvalitných nožov. V reakcii na potreby trhu v roku 2018 predstavili značku CIVIVI, aby sa konkrétne zamerali na ponuku funkčného, ​​úžitkového a produktového radu EDC za dostupnejšie ceny. Aký je význam CIVIVI? Zlúčením základných hodnôt inovatívneho dizajnu a kvalitnej výroby s materiálmi rukoväte, ako sú uhlíkové vlákna, micarta, drevo, G10, nylon vystužený sklenenými vláknami a materiály čepele ako CPM S35VN, Damask, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV, 9Cr18MoV, CIVIVI poskytnú svojim používateľom hodnotu a výkon bez kompromisov. Nože CIVIVI vyzerajú dobre, dobre fungujú a odvedú prácu – a to všetko bez toho, aby ste museli zaplatiť vysokú cenu. Rovnako ako ich bratia WE Knife, aj oni sú „MADE BETTER“. Filozofia spoločnosti WE vždy považovala kvalitu produktov za život značky a inováciu dizajnu za hnaciu silu jej rastu. Tím výskumu a vývoja vo WE a ich tím talentovaných dizajnérov neustále prinášajú na trh vzrušujúce nové produkty, pričom sa vždy snažia o dokonalosť. Ich motto je zhrnuté do dvoch jednoduchých slov, „Made Better“. Existuje nespočetné množstvo nožov, z ktorých si môžete vybrať, ale WE sa bude vždy odlišovať jednoducho tým, že nôž WE je „MADE BETTER“.