Zľava 20% na všetky produkty BeaverCraft po zadaní kódu v košíku BEAVER20

Chránič DeoxIT D100L

Kód: DEOXITD
Neohodnotené
Značka: DEOXIT
€6 / ks
1 - 4 týždne

DeoxIT je unikátne rýchlo účinkujúci deoxidačný roztok amerického laboratória CAIG, ktorý zlepšuje elektrický kontakt a umožňuje hladký styk aj pohyblivých plôch. Poskytuje ochranu kovových konektorov a kontaktov,

Detailné informácie

Podrobný popis

DeoxIT je unikátne rýchlo účinkujúci deoxidačný roztok amerického laboratória CAIG, ktorý zlepšuje elektrický kontakt a umožňuje hladký styk aj pohyblivých plôch. Poskytuje ochranu kovových konektorov a kontaktov, zvyšuje ich vodivosť, chráni a maže. Je predovšetkým odporúčaný pre kritické aplikácie, kde je potrebný vysoký čistiaci efekt (zbavujúci oxidácia a hrdze).

Parametre roztoku:

  • Zlepšuje vodivosť
  • Vysoká čistiaca a deoxidačná schopnosť.
  • Znižuje iskrenie, radiové interferencie.
  • Znižuje opotrebenie a trenie.
  • Doporučené teplotné použitie od -34 °C do +200 °C
  • Tuba obsahuje 2ml roztoku.
  • 50 použití/kvapiek (kvapka 0,04ml).

 

Použitie:
Po povrchu plochy, ktorú chcete premazať a chrániť, prejdite ľahko ústím tuby DeoxIT GOLD. Pokiaľ ide o závit, niekoľkokrát zaskrutkujte a vyskrutkujte pre lepšie rozmiestnenie účinnej látky.

 RECENZIA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

CAIG Laboratories ponúka širokú škálu čistiacich prostriedkov, mazív, zlepšovákov, konzervačných látok a príslušenstva pre elektronické, elektrické a mechanické aplikácie. Známe a dôveryhodné produkty DeoxIT® od CAIG sú environmentálne bezpečné a CAIG neustále vyvíja nové produkty a aplikátory. Kvapalina DeoxIT® D-Series D100L nielen, že je to vynikajúce mazivo, ale má aj jedinečnú výhodu, že odstraňuje oxidáciu a koróziu a zlepšuje výkon na mechanických a elektrických kovových povrchoch.