Benchmade infidel 3300

Kód: 3300
Neohodnotené
Značka: BENCHMADE
€579 –15 % €489 / ks
Vypredané

Vyskakovací nôž OTF Benchmade infidel

Detailné informácie

Podrobný popis

Benchmade Infidel OTF je nôž, ktorý v sebe zjednocuje všetky vlastnosti taktického noža. Stabilita, rýchla akcieschopnosť, robustnosť a elegantnosť. Dizajn noža bol navrhnutý v spolupráci s McHenry & Williams. MOLLE® compatible.

Zavedenie OTF ako nikto iný. Infidel® rýchlo robí veriacich z mnohých skeptikov. Postavený pre silu a spoľahlivosť, patentovaná dvojčinná mechanika to zvládne na dlhú trať. Uchopte a zistíte, že rukoväť rukoväte je pevná ako skala s patentovaným obojsmerným vzorom behúňa v štýle Presidio® a celkovo veľkorysými rozmermi pre ruky v rukaviciach. Intuitívne zatlačte uvoľňovací posúvač dopredu a jeho oceľ s hrotom oštepu sa vystrelí a zablokuje pomocou jedinečného trojbodového zadržiavacieho systému s úžasne zanedbateľnou vôľou čepele. Obráťte proces a čepeľ sa stiahne rýchlym rozmazaným pohybom. Benchmade Infidel je splnená fantázia špeciálneho operátora.

Dodatočné parametre

Kategória: ZATVÁRACIE NOŽE
Celková dĺžka: 22,63 cm
Dĺžka čepele: 9,93 cm
Dizajnér: McHenry & Williams
Dĺžka zatvoreného noža: 12 cm
Hmotnosť: 138,91 g
Hrúbka čepele: 3,00 mm
Krajina pôvodu: USA
Krajina pôvodu: USA
Material čepele: D2
Materiál rukoväte: Hliník
Otváranie: Out-the-Front
Puzdro: Cordura
Tvar čepele: Double-Edge Dagger
Tvrdosť čepele: Double-Edge Dagger
Tvrdosť čepele: 60-62 HRC
Material čepele: D2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Benchmade nože sú vyrábané výhradne v USA. Od návrhu až po uvedenie nového produktu na trh je každý proces vyladený prostredníctvom série metodických schvaľovacích krokov. Benchmade začala v roku 1979 ako Balisong Inc. Po sérii expanzií a reorganizácií sa spoločnosť nakoniec premenovala na Benchmade. Názov odráža skutočnosť, že zatiaľ čo na výrobu komponentov sa používajú najmodernejšie materiály a procesy, každý vreckový nôž je zostavený a kontrolovaný ľudskou rukou.