SAWYER Bucket Purifier Assembly Kit-Vodný cestovný filter proti vírusom

Kód: SP191
Neohodnotené
Značka: SAWYER
€285 / ks
Vypredané

Vodný vírusový čistič Sawyer Point ZeroTWO ™ ponúka rovnakú úroveň ochrany proti baktériám a prvokom a je prvým prenosným filtračným zariadením, ktorý odstraňuje aj vírusy mechanicky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

SAWYER Bucket Purifier Assembly Kit-Vodný cestovný filter proti vírusom

 

Vodný vírusový čistič Sawyer Point ZeroTWO ™ ponúka rovnakú úroveň ochrany proti baktériám a prvokom a je prvým prenosným filtračným zariadením, ktorý odstraňuje aj vírusy mechanicky. Deje sa tak v hodnotách 0.02 absolútneho mikrónu pri log 5.5 (99.9997%), čo je najvyšší v súčasnosti dostupný stupeň filtrácie. 

 

Kedy je potreba takáto dodatočná ochrana?

Filter typu Point ZeroTWO ™ budete potrebovať v prípade, že je v oblasti vašej destinácie hlásený únik vody kontaminovanej vírusmi. Vezmite prosím na vedomie, že vzhľadom k zníženej veľkosti mikropórov je rýchlosť prietoku u tohto typu filtra pomalší, než je tomu u typu PointONE ™. 

 

Táto malá, ľahká súprava filtrov dokáže poskytnúť až 260l čistej vody za deň.

 

Balenie obsahuje:

 • Vyrezávač otvorov
 • Vstavaný vodný čistič Sawyer Point ZeroTWO ™ zachytávajúce 0.02 absolútneho mikrónu. 
 • Nástavec
 • Hadička
 • Čistič filtra
 • Záves na filter
 • Podrobné inštrukcie

 

Ak sa vo vode nachádza aj vírus, ponúkame riešenie v podobe Point ZeroTWO Purifier (póry vo veľkosti 0.02 absolútneho mikrónu). Je to prvé a teda vôbec jediné prenosné čistiace zariadenie, ktoré fyzicky odstraňuje tiež vírusy. Filtrácia dosahuje hodnoty> 5.5 log (99.9997%), čo prevyšuje odporúčanie EPA aj NSF.

 

Výhody filtra:

 • v porovnaní s akoukoľvek konkurenciou má menšie póry a tým zaručuje vyššiu účinnosť filtra dokonca aj proti vírusom 
 • nemá žiadne pohyblivé súčasti, ktoré by sa mohli rozbiť 
 • nevyžaduje pumpovanie 
 • nevyužíva žiadne chemikálie, takže nijako negatívne neovplyvňuje chuť vody 
 • väčšia prietočnosť filtra než u ostatnej konkurencie 
 • pre bežného smrteľníka má v podstate nekonečnú životnosť - ak sa filter zanesie a zníži sa prietok, ľahko ho sami vypláchnete dodávanou striekačkou

 

Nevýhody filtra:

Po prefiltrovaní vody NESMIE ZMRZNÚŤ! Došlo by k poškodeniu poréznej membrány (platí v podstate pre všetky pórovité filtre). Pri použití v mrazivom prostredí je nutné nosiť filter napr. v náprsnom vrecku alebo inde na tele (vzhľadom k svojej veľkosti je to bez problémov), do doby kým filter dôkladne nevysušíte.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

SAWYER od roku 1984 ponúka najlepšie a technologicky najpokročilejšie riešenia na ochranu pred slnkom, hmyzom, vodou a zraneniami – od filtrov na vodu cez súpravy prvej pomoci vyvinutých pre použitie v divočine až po najnovšie lokálne repelenty proti hmyzu, ktoré využívajú technológiu lipozómov s časovým uvoľňovaním.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie