Nôž na vyrezávanie lyžičiek 25 mm BeaverCraft SK1

Kód: SK1
Neohodnotené
Značka: BeaverCraft
€19,90 / ks
Skladom (5 ks)

Lyžičkár BeaverCraft SK1 pre pravákov

Detailné informácie

Podrobný popis

Nástroj na vyrezávanie lyžičiek BeaverCraft SK1 je hákový nôž na vyrezávanie lyžíc, misiek, kuksasov a okrúhlych hlbokých otvorov do dreva pre iné remeslá. Ide o univerzálny model nástroja s hákovým nožom, ktorý je nevyhnutný na rezanie otvorov do drevených povrchov.

Vďaka nezvyčajnému zakrivenému (polkruhovému) tvaru je takýto nôž veľmi efektívny pre rôzne úlohy spracovania dreva, najmä tvarované rezbárstvo. Pomocou neho môžete vylepšiť tvar pohára, lyžice, misky a iných produktov s podobným dizajnom.

Lyžičkový vyrezávací nôž BeaverCraft SK1 je vyrobený podľa najvyšších kvalitatívnych štandardov, aby bol zaistený hladký a zábavný zážitok z rezbárstva. Jeho použitie je jednoduché a bezpečné. Pri správnom používaní vám bude nástroj slúžiť dlhú dobu. Takýto nástroj sa stane nevyhnutným nielen na vyrezávanie lyžíc z dreva, ale aj na vykonávanie rôznych iných techník v umení rezbárstva súvisiacich s rezaním drážok do dreva. Lyžičkový vyrezávací nôž BeaverCraft SK1 je predovšetkým kvalita, rozumná cena, ergonomický dizajn a spoľahlivosť.

Nôž je vhodný pre pravákov.

Dodatočné parametre

Kategória: NOŽE S PEVNOU ČEPEĹOU
Celková dĺžka: 15,5 cm
Vnútorný priemer čepele: 2,5 cm
Hrúbka čepele: 2 mm
Dĺžka rukoväte: 10,5 cm
Materiál čepele: 1066
Tvrdosť čepele: 57 - 59 HRC
Materiál rukoväte: Jaseňové drevo
Povrchová úprava čepele: Satin
Hmotnosť: 48 g
Krajina pôvodu: Ukrajina

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

BeaverCraft je ukrajinský výrobca nástrojov na rezbárstvo. Na začiatok už nejaký čas hľadali vysokokvalitné rezbárske nástroje. Situácia vôbec nezodpovedala ich potrebám, buď boli produkty príliš drahé a kvalita nízka, alebo to bolo úplne naopak, narazili sme na veľmi kvalitné veci za obrovskú cenu. Nestretli sa teda s úspechom pri hľadaní vhodných produktov, ktorých cena zodpovedala kvalite. Preto sa im podarilo založiť vlastnú spoločnosť s názvom BeaverCraft a v druhom roku 2014 prišli na trh. Od prvého dňa vyrábajú produkty, ktoré zodpovedajú už spomínaným trom pojmom ako kvalita, spoľahlivosť a uspokojivá cena. Sú otvorení objavovaniu nových obzorov, sebarozvoju a zmene spoločnosti. Ak máte rovnaké ciele, dajte im vedieť. Radi sa porozprávajú a podelia sa o nejaké názory na túto tému!