Nôž na pečivo Böker Manufaktur Brötchenmesser Schwarz Display 24 Stück

Kód: 03BO024
Neohodnotené
€87,95 / ks
1 - 4 týždne
Slávne nože so svetoznámymi značkami stromov sú ručne vyrábané od roku 1869 v nemeckom meste Solingen. Od založenia spoločnosti nijaký nôž neopustil továreň bez tohto označenia kvality. Dlhá história spoločnosti Böker

Detailné informácie

Podrobný popis

Slávne nože so svetoznámymi značkami stromov sú ručne vyrábané od roku 1869 v nemeckom meste Solingen. Od založenia spoločnosti nijaký nôž neopustil továreň bez tohto označenia kvality. Dlhá história spoločnosti Böker sa vyznačuje vášňou a nadšením pre mimoriadne nože. Po vyše 145 rokoch na trhu sa spoločnosť Böker Solingen stala globálnym lídrom v oblasti inovácií a najväčším výrobcom nožov pre každodenné použitie, športových nožov a zberateľských nožov.

Dodatočné parametre

Kategória: KUCHYNSKÉ NOŽE
Celková dĺžka: 0 mm
Krajina pôvodu: CN
Materiál rukoväte: Plast

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Slávne nože so symbolom stromu sa vyrábajú v meste Solingen už od roku 1869. Odvtedy neopustil ich manufaktúru žiadny nôž bez znaku kvality. Históriu Bökeru ovplyvnili bohaté časy. Jedna vec však bola za viac ako 150 rokov vždy rovnaká: ich vášeň a nadšenie pre výnimočné nože. Boker Knife Manufactory Solingen sa vypracoval na globálneho lídra v oblasti inovácií a najväčšieho výrobcu športových nožov, taktických nožov a zberateľských nožov v Európe.