Down Under Red Rock Raptor

Kód: REDROCK RAPTOR
Neohodnotené
Značka: DOWN UNDER
€179 / ks
Skladom (1 ks)

Kukri Down Under Red Rock Raptor

Detailné informácie

Podrobný popis

Keď vyšiel Outback™, bol to pravdepodobne najtvrdšie zasiahnutý Bowieho nôž, aký ste si mohli kúpiť bez toho, aby ste museli ísť k zákazkovému nožiarovi. V Down Undere boli celkom šťastní, že mohli vložiť toľko sekacej sily do čepele bežnej veľkosti, ale bolo by samozrejme len otázkou času, kým ju niekto prekoná. Toto ich priviedlo k myšlienke... ak to bolo možné bez toho, aby to bolo úplne nepraktické, prečo to už neurobili? Po niekoľkých mesiacoch dizajnérskej práce a prototypovania veria, že sa im to podarilo.

Dizajn Red Rock Raptor™ si požičiava prvky z legendárneho Kukri, aby získal surovú rýchlosť a silu potrebnú na rozsekanie viac-menej čohokoľvek, čo by mohlo byť potrebné presekať. Uhol a šírka hrotu poskytuje prirodzený bod bodnutia, zatiaľ čo hladký konvexný/konkávny prechod ostria vám dáva trvanlivosť sekery a ostrosť a ovládanie krájacieho noža - oboje presne tam, kde ich potrebujete, bez toho, aby ste niečo ubrali. jeden od druhého.

Konečne viete, ako vás niektorí inak skvelí Bowies, Kukris a Machetes nútia trochu sa držať späť, aby sa vám nešmykla ruka? Áno, tiež to nenávidíme. To je dôvod, prečo má Red Rock Raptor™ ergonomicky tvarovanú 100% koženú rukoväť a veľkorysé chrániče rúk na oboch koncoch. Môžete búšiť hlavicou, bodať hrotom, trieštiť základňou čepele, sekať konvexným okrajom a sekať chrbtom drviča kostí tak tvrdo a rýchlo, ako ste fyzicky schopní. Široké, hladko zaoblené chrániče rúk ochránia vaše prsty pred nárazmi a zabezpečia, že nôž zostane prilepený k vašej ruke, nech robíte čokoľvek. Nenechajte sa oklamať agresívnym vzhľadom; tento nôž bol vyrobený tak, aby fungoval tak skvele, ako vyzerá. Veríme, že v úspešnom dizajne by si forma a funkcia nemali konkurovať, ale dopĺňať sa.

Dodatočné parametre

Kategória: NOŽE S PEVNOU ČEPEĹOU
Celková dĺžka: 39,5 cm
Dĺžka čepele: 26 cm
Hrúbka čepele: 5,5 mm
Material čepele: 440C
Tvrdosť ostria: 58-59 HRC
Tvrdosť čepele: 45-46 HRC
Povrchová úprava čepele: Satin
Materiál rukoväte: Koža + mosadz
Hmotnosť: 690 g
Tvar čepele: Kukri

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Down Under Knives je postavený na spoločnej vášni vytvoriť dokonalý Bowie nôž. Jej zakladatelia vyrábajú a predávajú nože, pracujú s kovom a kožou a vyhodnocujú stovky návrhov pre podnikanie aj zábavu počas väčšej časti svojho života.