Extrema Ratio Satre F Outdoor Nitrogen
Kód: 04.1000.0246/NIT/SAT/C9Související produkty
Detailní popis produktu
Série Extrema Ratio OUTDOOR je určena pro ty, kteří neustále používají nože v přírodě: v lese, na poli, při operačním kempování a při hospodaření na půdě. Zbavili jsme se nepodstatného. Zachovali jsme vše, na čem záleží: spolehlivost, kvalitu, výkon.
Některé nástroje zůstávají v batohu. Tento nosíte, protože víte, že jej budete potřebovat. Byl zrozen pro zevní použití. Les, pole, terén. SATRE F OUTDOOR NITROGEN přebírá kompaktní platformu SATRE F a promítá ji do kontextu Extrema Ratio Outdoor.
SATRE F OUTDOOR je skládací outdoorový nůž určený pro náročné použití v terénu. Čepel z nitrogen oceli ve tvaru Drop Point nabízí extrémní odolnost proti korozi (ideální pro dlouhodobé používání venku) a konzistentní udržení ostří, díky čemuž se mimořádně snadno brousí i bez speciálního vybavení. Dvojitá ocelová vložka zaručuje naprostou strukturální tuhost. Pojistka Liner-Lock zajišťují okamžitý provoz a úplnou bezpečnost během používání. Konfigurace vytvořená s přesnou logikou pro přírodní prostředí. Čistý design a výběr materiálů reagují na specifickou provozní potřebu: okamžitá účinnost a minimální údržba.
SATRE F je dodáván připravený k použití a nepotřebuje nic jiného, co by vás doprovázelo každý den. Pro ty, kteří chtějí udržovat svůj nástroj ve špičkovém výkonu, Extrema Ratio nabízí přenosné brusky a soupravy pro přežití. Různé nástroje, stejná filozofie: spolehlivé, nezbytné, připravené, když je potřebujete.
Třicet let nekompromisních možností. Doživotní záruka. Přímá podpora. Extrema Ratio na Vás nezapomene ani po zakoupení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAVÍRACÍ NOŽE |
|---|---|
| Celková délka: | 17,4 cm |
| Délka čepele: | 7,2 cm |
| Délka zavřeného nože: | 10,2 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Material čepele: | Nitrogen |
| Materiál rukojeti: | Hliník |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Tvar čepele: | Drop point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Hmotnost: | 98 g |
| Země původu: | Itálie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Extrema Ratio se sídlem ve městě Prato v Itálii navrhuje, vyrábí a prodává vysokovýkonné bojové nože od roku 1997, které se těší pověsti excelence, která je nepřekonatelná ve vojenském a taktickém nožovém průmyslu.
