Extrema Ratio Satre F N690 Black Stone Washed
Kód: 04.1000.0246/SW/A1Související produkty
Detailní popis produktu
Některé designy si člověk nevšimne. Tento okamžitě vynikne. Identita rodiny SATRE se vejde do kapsy. SATRE F přináší charakteristickou odolnost Extrema Ratio do segmentu kompaktních skládacích nožů. Lehký na nošení, nemožné jej ignorovat. Perfektní do kapsy luxusního denimu nebo outdoorové košile: ikona stylu a každodenní provozní připravenosti.
SATRE F je kompaktní skládací nož určený ke každodennímu nošení (EDC). Systém flipper zajišťuje okamžité a instinktivní vysunutí čepele. Konstrukce využívá dvojitou ocelovou vložku, která nabízí překvapivou tuhost v lehké konstrukci, kterou podporuje skálopevný mechanismus Liner-Lock. Rukojeti má frézované okénko, které odhaluje barvu čepele v zavřeném stavu, což zvyšuje estetický dojem, zejména ve verzích s černými čepelemi a vysoce viditelnými barvami. Drátěná spona „Deep Carry“ zajišťuje úplné skrytí.
SATRE F je dodáván připravený k použití a nepotřebuje nic jiného, co by vás doprovázelo každý den. Pro ty, kteří chtějí udržovat svůj nástroj ve špičkovém výkonu, Extrema Ratio nabízí přenosné brusky a soupravy pro přežití. Různé nástroje, stejná filozofie: spolehlivé, nezbytné, připravené, když je potřebujete.
Třicet let nekompromisních možností. Doživotní záruka. Přímá podpora. Extrema Ratio na Vás nezapomene ani po zakoupení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ZAVÍRACÍ NOŽE |
|---|---|
| Celková délka: | 17,4 cm |
| Délka čepele: | 7,2 cm |
| Délka zavřeného nože: | 10,2 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Material čepele: | Böhler N690 |
| Tvrdost čepele: | 58 HRC |
| Materiál rukojeti: | Hliník |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Tvar čepele: | Drop point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash |
| Hmotnost: | 97 g |
| Země původu: | Itálie |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Extrema Ratio se sídlem ve městě Prato v Itálii navrhuje, vyrábí a prodává vysokovýkonné bojové nože od roku 1997, které se těší pověsti excelence, která je nepřekonatelná ve vojenském a taktickém nožovém průmyslu.
