Zatvárací nôž Benchmade 273GY-1 MINI ADAMAS

Kód: 273GY-1
Novinka
Neohodnotené
Značka: BENCHMADE
€250 / ks
Skladom (> 5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

EDC taktický nožík od USA spoločnosti Benchmade. Čepeľ Cobalt Black vyrobená z CPM-CruWear prináša vylepšenú odolnosť proti korózii a húževnatosť spredu aj uprostred.
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: ZATVÁRACIE NOŽE
Celková dĺžka: 19,35 cm
Dĺžka čepele: 8,26 cm
Hrúbka čepele: 3,556 mm
Tvrdosť čepele: 63-65 HRC
Materiál čepele: CPM-CruWear
Materiál rukoväte: G10
Poistka: AXIS
Hmotnosť: 130,41 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Benchmade začala v roku 1979 ako Balisong Inc. Po sérii expanzií a reorganizácií sa spoločnosť nakoniec premenovala na Benchmade. Názov odráža skutočnosť, že zatiaľ čo na výrobu komponentov sa používajú najmodernejšie materiály a procesy, každý vreckový nôž je zostavený a kontrolovaný ľudskou rukou.

Záruka

Benchmade Knife Company, Inc. (ďalej len „Benchmade“) zaručuje pôvodnému kupujúcemu, že jeho originálny nôž Benchmade zakúpený od spoločnosti Benchmade alebo jedného z jej autorizovaných predajcov bude bez chýb v materiáli a spracovaní od dátumu kúpy tak dlho, ako uvedený kupujúci vlastní zakúpený nôž. Táto záruka sa vzťahuje iba na nože, ktoré boli zakúpené od spoločnosti Benchmade alebo autorizovaného predajcu Benchmade s dokladom o kúpe. Nože Benchmade legitímne predávajú iba autorizovaní predajcovia, ktorí sú povinní dodržiavať zásady, postupy a normy kontroly kvality spoločnosti Benchmade. Benchmade si vyhradzuje právo odmietnuť záručné nároky kupujúcich na nože zakúpené od neautorizovaných predajcov, vrátane neautorizovaných internetových stránok. Spoločnosť Benchmade opraví alebo vymení chybný nôž, na ktorý sa vzťahuje táto záruka, podľa uváženia spoločnosti Benchmade.