Work Tuff Gear Forester Satin Scandi ODG & ORG G10

Kód: WTGFORESTERSCANDI
Novinka
Neohodnotené
€189 / ks
Skladom (3 ks)

Bushcraftový nôž Forester Gen 2 od Work Tuff Gear

Detailné informácie

Podrobný popis

Forester (Gen 2) bol navrhnutý ako univerzálny bushcraftový nôž, ktorý je schopný a ľahko sa prenáša. Má 3,8 mm hrubú 10,6 cm dlhú čepeľ so šabľovým brúsením, ktorá sa zahryzne hlboko do dreva a bude dostatočne robustná na to, aby zapálila váš podpal pri príprave na oheň. Ostrá 90-stupňová chrbtica je ideálna na škrabanie trosky alebo narážanie na ferro tyč.

Tento nôž bude skvelým pomocníkom pre Vaše bushcraftové projekty. Vďaka tvarovaným ergonomickým črienkam z G10 je nôž veľmi ľahko použiteľný a pohodlný v rôznych typoch úchopov, vrátane tradičného kladivového držadla, reverzného držania alebo hrudného úchopu. 

Dodatočné parametre

Kategória: NOŽE S PEVNOU ČEPEĹOU
Celková dĺžka: 22,1 cm
Dĺžka čepele: 10,67 cm
Dĺžka rukoväte: 11,4 cm
Hrúbka čepele: 3,8 mm
Hrúbka rukoväte: 2,23 cm
Materiál čepele: SK85
Tvrdosť čepele: 56-58 HRC
Materiál rukoväte: G10 3D
Tvar čepele: Drop point
Povrchová úprava čepele: Satin
Puzdro: Kydexové
Hmotnosť bez puzdra: 199 g
Hmotnosť s puzdrom: 340 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Work Tuff Gear je rodinná firma, ktorá vyrába vysoko kvalitné nože a outdoorové vybavenie. Firma sídli v Taichungu na Taiwane a nachádzajú sa v regióne, ktorý je známy svojimi odbornými znalosťami v oblasti výroby a remeselného spracovania. To im dáva prístup k bohatému dedičstvu zručností a znalostí pri výrobe kvalitných nožov a outdoorového vybavenia. S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví má ich tím hlboké znalosti o zložitosti výroby spoľahlivých a odolných nástrojov pre outdoorových nadšencov. Toto rozsiahle zázemie môže prispieť ku kvalite a inovácii ich produktov.

Zameraním sa na prvotriedne prispôsobenie, povrchovú úpravu a funkčnosť je zrejmé, že uprednostňujú spokojnosť zákazníkov a snažia sa dodávať produkty, ktoré vyzerajú skvele a fungujú výnimočne dobre vo vonkajšom prostredí. Tento záväzok k dokonalosti bude pravdepodobne rezonovať u zákazníkov, ktorí oceňujú vysoko kvalitné vybavenie na kempovanie a outdoorové dobrodružstvá. Celkovo je chvályhodné, že Work Tuff Gear spája skúsenosti, remeselnú zručnosť a víziu výnimočných produktov. Ich oddanosť k vytváraniu špičkových nožov a outdoorového vybavenia pozitívne ovplyvní toto odvetvie.