BPS Knives Aurora VG10 Green G10
Kód: BPSAURORASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Aurora je pevný EDC nůž navržený jako praktický nástroj pro různé podmínky, kde je nejdůležitější kontrola, předvídatelný výkon a pohodlí v ruce. Tento nůž není vázán na jeden scénář a je určen pro klidný, stabilní pracovní rytmus.
Aurora je kompaktní outdoorový pevný nůž a univerzální kempinkový nůž, kde forma a konstrukce jsou plně podřízeny funkci.
Tvar nože Aurora odpovídá klasickým principům finského puukko. Takový nůž se vyznačuje: kompaktní čepelí bez výrazné záštity, rovnou nebo mírně konvexní linií hřbetu čepele, symetrickou rukojetí bez výstupků, orientací na pracovní úchop a absencí dekorativních prvků, které nenesou funkční zatížení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NOŽE S PEVNOU ČEPELÍ |
|---|---|
| Celková délka: | 17,8 cm |
| Délka čepele: | 8 cm |
| Délka rukojete: | 9,8 mm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Material čepele: | VG10 |
| Tvrdost čepele: | 58 - 59 HRC |
| Materiál rukojeti: | G10 |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Tvar čepele: | Drop point |
| Pouzdro: | Kydexové |
| Hmotnost: | 100 g |
| Země původu: | Ukrajina |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
BPS Knives vznikla v roce 2017, byla založena bratry Serhii a Pavlem Bondarenko. Hlavní oblastí činnosti je výroba kempinkových a kuchyňských nožů, kožených pouzder a sad pro péči o nože. Všechno to začalo několika neprofesionálními stroji v garáži a pokusy o výrobu kvalitního nářadí pro vlastní potřebu. Nyní BPS Knives není garážová dílna, ale systematický podnik pro výrobu nožů. Disponujícím vlastní strojírnou, provozem na tepelné zpracování a testovacím prostorem.
Ve výrobě pracují lidé, kteří jsou do své práce zamilovaní, do každého produktu vkládají svoji sílu a duši. Všechny nože BPS Knives jsou vlastním vývojem. Modely vznikají na základě zkušeností světových výrobců nožířských produktů.
