Turistický varič 4Heat Stove MINI

Kód: JUBO-M
Neohodnotené
Značka: JUBÖ
€25,50 / ks
Skladom (1 ks)

Turistický varič DŘÍVKÁČ 4Heat Stove. Ešte menšia verzia obľúbeného dřívkového variča. Aj napriek naozaj malému rozmeru si zachováva výborné vlastnosti horenia, vďaka komínovému

Detailné informácie

Podrobný popis

Turistický varič 4Heat Stove MINI

 

Turistický varič DŘÍVKÁČ 4Heat Stove. Ešte menšia verzia obľúbeného dřívkového variča. Aj napriek naozaj malému rozmeru si zachováva výborné vlastnosti horenia, vďaka komínovému efektu. Túto verziu možno použiť aj pre ďalšie typy palív ako je tuhý lieh, prípadne horľavý gél - kde dochádza k rýchlejšiemu ohrevu vďaka nižšej výške variča. 

 

Univerzálny turistický varič 4HEAT Stove prešiel vývojom a teraz Vám môžeme ponúknuť jeho druhú modernú verziu z nového ešte odolnejšieho a ľahšieho materiálu (nerezová oceľ).

 

Dřívkový varič je pohodlnou variantou, keď chcete v prírode urobiť oheň bez toho aby ste potrebovali ohnisko. Dřívkáč možno použiť variabilne pre niekoľko druhov palív, či už gél, tuhý lieh alebo práve drevené konáriky, pre ktoré je tiež určený. Pre opečenie špekáčikov na ohni alebo uvarenie vody .

 

Veľkou prednosťou je, že sa nejedná o otvorený oheň, teda možno posudzovať varič ako akýkoľvek iný plynový, benzínový aj napriek tomu, že ako palivo môžete použiť akékoľvek drevo. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a nízkej hmotnosti tento dřívkový varič ľahko zložíte do vrecka bez toho aby ste ho cítili. Varič sa skladá z 5 častí, ktoré do seba vďaka zámkovému systému ľahko zapadnú.

 

Súčasť balenia: 

  • Dřívkový varič 4HEAT Stove v.2 (5 častí)
  • Ochranný pevný látkový obal
  • Darčeková krabička
  • Návod na zloženie

 

Parametre:

  • Materiál: nerezová oceľ 0,5mm
  • Hmotnosť: 160g
  • Rozmery v rozloženom stave: 2,5 mm x 110 mm x 101 mm

 

Varič vždy používajte na rovnej, nehorľavej ploche, tak aby pod varičom mohol prúdiť vzduch.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: