Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Rozumiem
Fenix nabíjacie LED svietidlo TK72R

Fenix nabíjacie LED svietidlo TK72R

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 329 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 329 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 6,58 €.


329,90 €

274,92 €

Dostupnosť: Skladom

Nové

 

TK72R
FENIX
Ultra výkonné nabíjateľné svietidlo Fenix TK72R prináša extrémny svetelný tok až 9000 lúmenov (ANSI) a široký kužeľ s dosvitom až 286 metrov. Svojho výkonu dosahuje pomocou troch vysoko výkonných LED Cree XHP70, ktoré sú napájané z interného Li-ion akumulátora s kapacitou 50,4 Wh, ktorý sa dobíja priamo vo svietidle cez micro USB konektor. Svietidlo ponúka unikátne ovládanie pomocou troch tlačidiel, vďaka ktorému je možné plynule meniť výkon od 100 do 9000 lúmenov v krokoch po 100 lúmenoch. Navyše je k dispozícii aj zábleskový režim stroboskop. Svietidlo je navyše vybavené OLED displejom, ktorý ukazuje stav batérie, zvolený režim a ostávajúcu dobu svietenia. Naviac je možné svietidlo núdzovo použiť aj ako powerbanku a nabíjať z nej ďalšie USB zariadenia. Táto vyhľadávacia baterka je vhodná napríklad pre stráženie veľkých areálov, služobné použitia či prieskumné a záchranné operácie a pre všetkých nadšencov do svietidiel.
Všetky parametre baterky (svetelný tok, doba svietenia na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) sú merané v súlade s normou ANSI/NEMA FL 1-2009 Flashlight Basic Performance Standard.

Použitie svietidla Fenix TK72R
Z výroby môže byť na akumulátora izolačné krytka. Pred prvým použitím ju odstráňte.
Podržaním pravého tlačidla (+) po dobu cca pol sekundy sa svietidlo zapne do režimu 5000 lúmenov. Podržaním ľavého tlačidla (-) po dobu pol sekundy sa aktivuje režim 200 lúmenov. Podržaním spodného tlačítka po dobu pol sekundy sa svietidlo zapne v poslednom navolenom režime. Jednotlivými stisky tlačidiel (+) a (-) možno výkon zvyšovať a znižovať v krokoch po 100 lúmenoch, ich držaním sa výkon mení v krokoch po 1000 lúmenoch. Režim Turbo (9000 lúmenov) možno rovno aktivovať krátkym stlačením spodného tlačidla (svietidlo musí byť zapnuté). Pol sekundovým podržanie spodného tlačidiel sa svietidlo vypne. Stroboskop možno zapnúť podržaním dolného tlačidla po dobu 1,2 sekundy.
Ovládacie tlačidlá je možné uzamknúť, aby nedošlo k samovoľnému zapnutiu napr. pri prevoze v batožine – stlačte spodné tlačidlo dvakrát rýchlo za sebou v rozmedzí 0,5 sekundy. Potom svietidlo zabliká, čím indikuje uzamknutie. Pre odomknutie je potrebné opäť spodné tlačidlo dvakrát rýchlo stlačiť.
Nabíjanie: nabíjačku pripojte do zásuvky, odklopte gumovú krytku nabíjacieho konektora a zapojte kábel do micro-USB konektora vo svietidle. Na displeji sa objaví ikona nabíjania a stav nabitia batérie. Predpokladaná doba nabíjania úplne vybitého akumulátora je cca 6 hodín pri použití priloženého nabíjacieho adaptéra. Po dokončení nabíjania konektor dôkladne utesnite pomocou gumovej krytky. Nabíjanie je možné použiť aj iné USB zdroje – nabíjačku na mobilný telefón, POWERBANK, USB adaptér v aute atd.
Nabíjanie externých USB zariadení (funkcia powebanka): odklopte gumovú krytku USB konektora a vhodným USB káblom pripojte zariadenie, ktoré chcete nabíjať. Po začatí nabíjania sa na displeji objaví ikona vybíjanie. maximálny vybíjací prúd sú 2A. Po skončení nabíjania nezabudnite riadne utesniť USB konektor gumovou krytkou.
Indikácia stavu nabitia batérií: po krátkom stlačení spodného tlačidla sa na displeji zobrazí na 5 sekúnd stav nabitia batérie (svietidlo musí byť vypnuté).
Inteligentná ochrana proti prehriatiu: po prekročení teploty 65 °C svietidlo automaticky postupne zníži výkon na 2500 lúmenov, po ochladení je možné výkon opäť zvýšiť.

Súčasťou balenia je akumulátor, nabíjací USB kábel, USB adaptér do elektrickej siete, puzdro na opasok a náhradné o-krúžky.
Dĺžka: 156 mm
Dosvit: 286 m
Hmotnosť: 635 g
Materiál: Letecký tvrdený hliník
Max výdrž: 50 hod
Max výkon: 9000 lm
Napájanie: Interný akumulátor
Nárazuvzdornosť: Z výšky 1 meter
Počet režimov: 11
Svetelný zdroj: Cree XHP70
Vodeodolnosť: IP68 (ponor 2 m)

Napísať názor

Fenix nabíjacie LED svietidlo TK72R

Fenix nabíjacie LED svietidlo TK72R

Napísať názor

Produkty v rovnakej kategórii

LED svietidlo Nitecore TUBE black

LED svietidlo Nitecore TUBE black
11,60 €
Dostupnosť 3-14 dní

Fenix nabíjacia lucerna CL20RYL žltá

Fenix nabíjacia lucerna CL20RYL žltá
39,90 €
Dostupnosť 3-14 dní

Wolf eyes nabíjateľná baterka Ranger 56 Turbo, USB v.2017 H.Full set

Wolf eyes nabíjateľná baterka Ranger 56 Turbo, USB...
139,00 €
Dostupnosť 3-14 dní

Nabíjacia čelovka Fenix HL12PURP fialová

Nabíjacia čelovka Fenix HL12PURP fialová
44,90 €
Dostupnosť 3-14 dní

OLIGHT Svietidlo S2R Baton 1020 lm

OLIGHT Svietidlo S2R Baton 1020 lm
73,00 €
Dostupnosť 3-14 dní

Fenix nabíjacie svietidlo UC52

Fenix nabíjacie svietidlo UC52
149,90 €
Dostupnosť 3-14 dní
Čakajte prosím...