Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Rozumiem
Vážení zákazníci,
z dôvodu súčasnej situácie ohľadom COVID-19 a veľkého množstva prijatých objednávok, budú vaše objednávky vybavené s oneskorením. Dodacia doba sa môže predĺžiť o 2-5 pracovných dní. Robíme všetko preto, aby sme vaše objednávky vybavili v čo najkratšom možno čase.
Ďakujeme za pochopenie.
S prianím všetkého dobrého
baterky-noze.sk

Fenix nabíjacie cyklosvietidlo BC35R

Svetlo na bicykel Fenix BC35R nabíjacie

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 129 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 129 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,58 €.


129,90 €

108,25 €

Dostupnosť: Skladom

Nové

 

BC35R
FENIX
Nabíjacie cyklosvietidlo Fenix BC35R prináša svetelný tok až 1800 lúmenov (ANSI) a dosvit až 146 metrov. Na napájanie slúži interný Li-ion akumulátor s kapacitou 5200 mAh / 3,7V, ktorý sa nabíja cez micro USB konektor priamo vo svietidle. Svetelným zdrojom je moderná LED Cree XHP50 s teplejším odtieňom svetla (neutral white). Výhodou tohto odtieňa svetla je prirodzenejší a kontrastnejší podanie farieb v teréne. Svietidlo používa špeciálne tvarovaný reflektor, ktorý smeruje svetlo iba dopredu a do strán, nie hore. Svetelný kužeľ je teda zhora ostro odrezaný a neoslňuje ostatných vodičov a chodcov. Svetlo na bicykel Fenix BC35R je preto obzvlášť vhodné pre použitie na cestách a cyklotrasách.

Káblovým spínačom možno svetlo zapnúť, vypnúť aj prepínať medzi režimami výkonu. Nový dizajn držiaku na riadidlá sa vyznačuje nižšou hmotnosťou a rýchlejšie montážou bez použitia náradia. Držiak umožňuje rýchle vybratie svietidla, takže ju možno použiť aj ako vysoko výkonné ručné svetlo. Držiak možno použiť na všetky riadidlá s priemerom od 22 až do 35 milimetrov. Naviac svietidlo obsahuje aj poplašné zariadenie proti odcudzeniu.

K dispozícii je celkom šesť digitálne regulovaných režimov výkonu vrátane varovného blikania. Na cyklosvietidle sa nachádza aj informačný OLED displej, ktorý zobrazuje stav nabitia akumulátora, zvolený režim a zostávajúcu dobu svietenia. Svetlo na bicykel Fenix BC35R vám zaistí kvalitné osvetlenie na nočné tréningy, pravidelné dochádzanie do práce aj na vytrvalostné preteky.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť a dosvit) určenej v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.


Celkom šesť režimov výkonu: BURST 1800 lúmenov (po dobu stlačení) 1000 lúmenov (2,2 hodiny) 400 lúmenov (6,5 hodiny) 150 lúmenov (12 hodín) 45 lúmenov (28 hodín) varovné blikanie (150 lúmenov).

Obsah balenia: svietidlo s integrovaným akumulátorom, držiak na riadidlá s dištančnými vložkami, diaľkový spínač, USB kábel.


Ovládanie nabíjacieho svetla na bicykel Fenix BC35R

Stlačením horného tlačidla pri vypnutej svietidle sa na displeji zobrazí štvordielny ukazovateľ stavu nabitia akumulátora.

Baterka sa zapína a vypína stlačením horného tlačidla na 1 sekundu. Akonáhle je svetlo zapnuté, režimy svietenia sa prepínajú tlačidlami plus a mínus, blikací režim sa aktivuje rýchlym dvojitým stlačením horného tlačidla. Na displeji sa zobrazuje číslo zvoleného režimu a zostávajúci čas svietenia. Doba svietenia vo vysokom režime sa aktualizuje raz za minútu, v nižších režimoch sa aktualizuje každých 5 minút.

Svietidlo je možné kompletne ovládať i káblovým spínačom. Káblový spínač pripojte konektorom do konektora na spodnej strane svietidla. Zdierka je opatrená gumovou krytkou, ktorú pred zasunutím konektora odklopte. Pomocou suchého zipsu na spínači ho pripevnite na zvolenom mieste riadidiel. Svietidlo je možné zapnúť a vypnúť podržaním tlačidla so symbolom štvorca po dobu cca pol sekundy. Krátkymi stlačeniami tohto tlačidla možno cyklicky prepínať režimy svietenia (okrem bleskom). Podržaním tlačidla sa symbolom blesku sa aktivuje BURST režim po dobu maximálne 20 sekúnd (po dobu držania tlačidla) či najvyšší dostupný režim. BURST režim je možné aktivovať aj keď je svietidlo vypnuté.

Ak napätie akumulátora klesne pod stanovenú úroveň, tak svietidlo postupne automaticky prepne do nižších režimov výkonu pre zabezpečenie čo najdlhšiu výdrže. Ak zostávajúci čas svietenia v najnižšom režime poklesne pod 10 minút, začne horné tlačidlo červeno blikať. V takom prípade odporúčame baterku čo najskôr nabiť, aby nedošlo k vypnutiu ochrannej elektroniky zabudované v akumulátoroch a tým pádom k zhasnutie.Použitie poplašného zariadenia

Poplašnú funkciu je nutné najskôr aktivovať: pri zapnutom svietidle súčasne stlačte a podržte prepínače "+" a "-" po dobu 1 sekundy, zapnutie či vypnutie poplašné funkcia je symbolizované na displeji.

Pri zapnutí / vypnutí poplašné funkcie sa uistite, že bezpečnostný kľúč je vložený do diaľkového spínača a diaľkový spínač je prepojený so svietidlom, inak sa poplašná funkcia neaktivuje / nedeaktivuje.
Pred odpojením diaľkového spínača vypnite poplašnú funkciu, aby ste zabránili náhodnej aktivácii alarmu. Ak je alarm náhodne aktivovaný, zapojte diaľkový spínač s bezpečnostným kľúčom, aby ste ho vypli.

Ak je poplašné funkcia aktivovaná tlačidlami, potom je nutné samotný alarm odistiť vybratím bezpečnostného kľúča z diaľkového spínača. Po 3 sekundách od vybratia kľúča je alarm odistený a akýkoľvek pohyb cyklosvietidlá zapne alarm o hlasitosti 100-110 dB. Zapnutý alarm vypnete zapojením bezpečnostného kľúča do vzdialeného spínača.

Poznámka: Ak ste stratili bezpečnostný kľúč, zapnite svietidlo a zároveň stlačte a podržte prepínače "+" a "-" po dobu viac ako 15 s. V prípade straty bezpečnostného kľúča sa obráťte na dodávateľa.
Nabíjanie

Odklopte gumovú krytku micro USB konektora na spodnej strane svietidla a pomocou priloženého USB káblu ju zapojte do počítača, sieťového USB adaptéra alebo USB adaptéra do auta. Nabíjanie je možné prípadne použiť aj ľubovoľnú nabíjačku na mobilný telefón s micro USB konektorom.
Po zapojení sa začne svietidlo nabíjať. Na displeji zobrazuje stav nabitia batérie.
Počas nabíjania je možné svetlo používať, dostupný bude len najnižšiu režim 50 lumenov.
Po plnom nabití svieti tlačidlo zelene, nebliká. Doba nabíjania je cca 3 hodiny, môže sa líšiť podľa sily použitej nabíjačky (odporúča 2000 mA a viac).
Použité Li-ion akumulátory netrpia pamäťovým efektom, takže je možné svetlo kedykoľvek nabíjať.
Upozornenie

Nerozoberajte sami zapečatené časti svietidla, poruší sa tým záruka.
Ak zapínacie tlačidlo svieti na červeno a nemožno prepnúť na vyšší režimy výkonu, potom je akumulátor vybitý a je potrebné ho nabiť. Ak svietidlo bliká, alebo sa nerozsvieti, potom to znamená, že je akumulátor vybitý. Nabite ho.


Dĺžka: 119 mm
Dosvit: 146 m
Hmotnosť: 283 g
Materiál: Hliníková zliatina
Max výdrž: 28 hod
Max výkon: 1800 lm
Napájanie: Interný akumulátor, USB dobíjanie
Počet režimov: 6
Svetelný zdroj: Cree XHP50
Vodeodolnosť: IP66 (prudký dážď)

Napísať názor

Svetlo na bicykel Fenix BC35R nabíjacie

Svetlo na bicykel Fenix BC35R nabíjacie

Napísať názor

Produkty v rovnakej kategórii

Svietidlo na bicykel Fenix BC30

Svietidlo na bicykel Fenix BC30
99,90 €
Dostupnosť 3-14 dní

Fenix BC30 led cyklosvietidlo + nabíjacia sada 3500mAh

Fenix BC30 led cyklosvietidlo + nabíjacia sada...
154,90 €
Dostupnosť 3-14 dní

Svetlo na bicykel Fenix BT30R nabíjacie

Svetlo na bicykel Fenix BT30R nabíjacie
149,90 €
Dostupnosť 3-14 dní

Nabíjacie cyklosvietidlo Fenix BC25R

Nabíjacie cyklosvietidlo Fenix BC25R
49,90 €
Dostupnosť 3-14 dní
Čakajte prosím...