Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Rozumiem
Taktické nabíjacie svietidlo Fenix TK26R

Taktické nabíjacie svietidlo Fenix TK26R

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 119 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 119 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 2,38 €.


119,90 €

99,92 €

Dostupnosť: 1 - 4 týždne *

Nové

 

TK26R
FENIX
Taktické nabíjacie svietidlo Fenix TK26R s bielou, červenou a zelenou LED ponúka špičkový svetelný tok až 1500 lúmenov (ANSI) v bielom svetle. Je osadená špičkovou LED Luminus SST-40, ktorá v kombinácii s ľahko textúrovaným reflektorom vytvára dobre zaostrený svetelný kužeľ s dosvitom 350 metrov. Navyše je vybavená dvoma LED Cree XP-E2 s červeným a zeleným svetlom s širokým svetelným kužeľom. Súčasťou balenia je Li-ion akumulátor 18650 s kapacitou 3500 mAh, ktorý možno nabíjať priamo vo svietidle cez USB-C konektor. Robustné vyhotovenie predurčuje toto taktické svetlo pre drsné vonkajšie podmienky, pre profesionálov, ozbrojené zložky aj poľovníctvo. LED svietidlo Fenix TK26R je vďaka svojmu masívnemu prevedení pevné ako tank a pritom si zachováva kompaktnú veľkosť. Svietidlo je napájané digitálne kontrolovaným konštantným prúdom pre zaručenie stáleho svetelného výkonu i pri znižovaní napätia v batériách (pri ich pozvoľnom vybíjaní). Fenix TK26R disponuje celkom siedmimi režimami osvetlenia s výdržou až 100 hodín.

Všetky parametre svietidla (svetelný tok, doba prevádzky na batérie, vodotesnosť, dosvit a nárazuvzdornosť) určenej v súlade s normou ANSI / NEMA FL 1-2009.
Parametre LED svetlá Fenix TK26R

Je použitá výkonná LED Luminus SST-40 so životnosť 50000 hodín a červená a zelená LED Cree XP-E2.
Sedom režimové výkonu:
PAT režimové Bieleho svetla: 1500 lumenov (1,4 hodiny) -> 350 lumenov (4,7 hodín) -> 150 lumenov (10,8 hodín) -> 10 lumenov (100 hodín) -> strobe 1500 lumenov (stroboskopické blikaním)
Dva režimy farebného svetla: červené svetlo 150 lumenov (4,3 hodiny) -> zelené svetlo 200 lumenov (5,15 hodiny).
Parabolický hliníkový reflektor pre perfektný svetelný kužeľ s dosvitom až 350 m (30150 cd). Dosvit červeného svetla je 30 METROV (218 cd) a zeleného 40 METROV (452 cd)
Na napájanie používa jeden nabíjací vysokokapacitná Li-ion akumulátor 18650 3500 mAh, ktorý je súčasťou balenia.
V prípade núdze je možné použiť aj dve jednorázové batérie CR123A.
Nabíjanie cez USB-C konektor, indikácia stavu nabitím batérie.
Ku svietidlu je priložená šnúrka na zápästie, puzdro na opasok, náhradné o-krúžok, nabíjací USB-C kábel, akumulátor Fenix Li-ion 18650 3500 mAh.Použitie
Z výroby môže byť vnútri svietidla na akumulátore čierna izolačné krytka. Pred prvým použitím ju z akumulátora odstráňte.
Pre zapnutie stlačíte väčšie taktické tlačidlo umiestnené na konci svietidla, pre okamžitú aktiváciu tlačidlo namáčknite. Stlačením menšieho tlačidla na konci svietidla môžete kedykoľvek počas prevádzky prepínať medzi režimami bieleho svetla. Pre prepnutie do zábleskového režimu pridržte menšie tlačidlo zhruba 0,5 sekundy. pre aktiváciu farebného svetla stlačte tretie tlačidlo na boku svietidla (svietidlo musí byť zapnuté). Ďalšími stlačeniami prepínate medzi červeným a zeleným svetlom. Pre návrat do módu bieleho svetla, stlačte menšie tlačidlo na konci svietidla.

Inteligentná ochrana proti prehriatiu - ak vzrastie teplota svetlá nad 65 ° C, tak začne automaticky znižovať výkon v pozvoľných krokoch, kým sa jej teplota neustáli. Akonáhle teplota svietidla klesne pod 65 ° C, tak sa výkon opäť automaticky zvýši na pôvodnú úroveň.

Indikácia stavu nabitia batérií - pri každom zapnutí sa aktivuje na tri sekundy indikačná LED v bočnom tlačidle svietidla. Ak indikačná dióda svieti zelene je batéria nabitá na viac ako 85%. Zelené blikanie znamená 50-85% kapacity. Ak svieti na červeno, je nabitá na 25-50%. Červené blikanie značí, že zostáva menej ako 25% kapacity batérie. (Funguje iba pri použití Li-ion akumulátora 18650).

Ak je akumulátor vybitý, tak svietidlo začne postupne automaticky prepínať do nižších režimov výkonu, v najnižšom režime potom začne červeno blikať indikačná LED v bočnom tlačidle.
Nabíjanie svietidla - Odklopte gumovú krytku USB-C konektora na boku svietidla a pomocou priloženého USB káblu ju zapojte do počítača, sieťového USB adaptéra alebo USB adaptéra do auta (nie sú súčasťou balenia). Nabíjanie je možné prípadne použiť aj ľubovoľnú nabíjačku na mobilný telefón s USB-C konektorom. Počas nabíjania svieti indikačná LED v bočnom tlačidle červeno, po plnom nabití svieti na zeleno. Nabíjanie plne vybitého akumulátora trvá cca 3 hodiny. Použitý Li-ion akumulátor netrpia pamäťovým efektom, takže je možné svetlo kedykoľvek dobíjať. Dôkladne utesnite krytku USB konektora po každom nabíjaní.
Upozornenie
Používajte len kvalitné 18650 Li-ion akumulátory, resp. CR123A aby nedošlo k poškodeniu svietidla napríklad z dôvodu úniku látok z batérie.
Vkladajte batérie kladným pólom smerom k hlave svietidla.
Ak sa ochranné gumené krúžky po dlhšej dobe používania javia poškodené, vymeňte ich. Krúžky treba tiež premazávať, aby nedochádzalo k erózii gumy. Dodržiavaním týchto pravidiel bude svietidlo správne chránená proti vode.
Ak svietidlo bliká, neprepína na vyššiu režimy výkonu alebo sa nerozsvieti, môže to byť jedným z nasledovných dôvodov:
Akumulátor je takmer vybitý - nabite ho.
Kontakty vnútri svetlá sú znečistené - očistite ich vatičkou namočenou v alkohole.
Hlava, telo či zadná časť svietidla sú uvoľnené, dotiahnite ich.

Dĺžka: 150 mm
Dosvit: 350 m
Hmotnosť: 157 g bez batérie
Materiál: Letecký tvrdený hliník typu 6061, odolný povrch - Type III hard anodized
Max výdrž: 100 hod
Max výkon: 1500 lm
Napájanie: 2x CR123A, 1x 18650, USB dobíjanie
Nárazuvzdornosť: Z výšky 1 m
Počet režimov: 7
Priemer hlavy: 40 mm
Priemer tela: 25,4 mm
Svetelný zdroj: Cree XP-E2, Luminus SST-40
Vodotesnosť: IP68 (ponor 2 m)
Životnosť: 50000

Napísať názor

Taktické nabíjacie svietidlo Fenix TK26R

Taktické nabíjacie svietidlo Fenix TK26R

Napísať názor

Čakajte prosím...