Táto stránka používa cookies, pre Váš lepší používateľský zážitok. Rozumiem
Liatinový hrniec Petromax Dutch Ovens FT6

Liatinový hrniec Petromax Dutch Ovens FT6

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 83 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 83 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,66 €.


83,00 €

69,17 €

Dostupnosť: 3-14 dní *

Nové

 

FT6
Petromax

Nemecká firma PETROMAX vyrába a vyvíja veľmi odolné a trvanlivé produkty už viac ako 100 rokov. PETROMAX dáva dokopy ako inovácie tak tradíciu a výsledkom sú produkty u ktorých je kladený dôraz na použiteľnosť, robustnosť, vysokú odolnosť a maximálnu životnosť. Či už doma v rúre alebo na ohni v prírode – s kotlíkom PETROMAX sa mäso a zelenina vo vlastnej šťave vždy dobre uvarí. Vďaka prispôsobenému povrchu sa ľahko udržiava. Pokrievku možno využiť ako panvicu, alebo ako podnos na pokrmy. Kotlík môže byť dobrým pomocníkom pri kempingu a outdoorových aktivitách. Pri varení odporúčame zahrnúť tiež veko žeravými uhlíkmi, vďaka čomu docielite rovnomerného pečenie v celom hrnci. Liatinový materiál kotlíka je obzvlášť odolný a môže dobre slúžiť aj ďalším generáciám. Požitie pre 4–8 osôb.

S kotlíkom PETROMAX budete vždy na cestách dobre vybavení a pripravíte skvelé pokrmy bez nutnosti zásahov do pokrmov počas varenia.

Hĺbka: 330 mm
Hmotnosť: 10,4 kg
Materiál: Liatina
Objem: 6,1 l
Šírka: 365 mm
Výška: 200 mm

Napísať názor

Liatinový hrniec Petromax Dutch Ovens FT6

Liatinový hrniec Petromax Dutch Ovens FT6

Napísať názor

Čakajte prosím...