ESP Rotačné plastové puzdro pre obranný sprej TORNADO 40ml SHT-04

Kód: OST001
Neohodnotené
Značka: ESP
€9,40 / ks
Vypredané

Plastové rotačné puzdro je určené pre profesionálne použitie. Umožňuje veľmi rýchle bočné tasenie spreja z puzdra. Obsahuje tiež poistku, ktorá zaisťuje hlavicu spreja pevne v puzdre a zároveň zabraňuje

Detailné informácie

Podrobný popis

ESP Rotačné plastové puzdro pre obranný sprej TORNADO 40ml SHT-04

Plastové rotačné puzdro je určené pre profesionálne použitie. Umožňuje veľmi rýchle bočné tasenie spreja z puzdra. Obsahuje tiež poistku, ktorá zaisťuje hlavicu spreja pevne v puzdre a zároveň zabraňuje samovoľnému odklopeniu viečka. U sprejového svetla Tornádo tak poistka zabraňuje nežiaducemu rozsvieteniu alebo naopak umožňuje zafixovať viečko spreja v rozsvietenej polohe a použiť tak sprej Tornádo ako improvizované svietidlo. Vo zvislej alebo mierne sklonenej polohe možno použiť k trvalému osvetleniu pred používateľom, pričom mu zostávajú voľné ruky. Špeciálne patentovaná (EP 1604587, US Pat.: 7,380,692, RU Pat.: 2352233) upínacia spona typu UBC-01 dovoľuje rýchle nasadzovanie puzdra na opasok jednou rukou bez nutnosti opasok odopnúť. Sprej je možné voči opasku otočiť v rozsahu 360 stupňov v 16 aretovaných polohách. Do puzdra je možné vložiť spreje s priemerom nádobky od 35 mm do 38 mm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ESP - Euro Security Products je česká firma, ktorá sa zaoberá výrobou vybavania pre ozbrojené zložky. Preslávili ich najmä teleskopické obušky. Obľúbené sú najmä vďaka svojej odolnosti a efektívnosti pri zachovaní prijateľných rozmerov. Teleskopický obušok vyrábajú v kalenom či nekalom prevedení.