ESP Obranné spreje OC K.O.Tornado so svetlom 50ml

Kód: SJN001
Neohodnotené
Značka: ESP
€9,90 / ks
Vypredané

Na klasickej nádobe korenistého pepper spreja (Oleoresin Capsicum – 10% OC) je hlavica osadená super svietivou LED diódou. Krycie viečko, zabraňujúce nežiadajúcemu výstreku, obsahuje 2 ks batérii CR2032 a funguje

Detailné informácie

Podrobný popis

ESP Obranné spreje OC K.O.Tornado so svetlom 50ml

Na klasickej nádobe korenistého pepper spreja (Oleoresin Capsicum – 10% OC) je hlavica osadená super svietivou LED diódou. Krycie viečko, zabraňujúce nežiadajúcemu výstreku, obsahuje 2 ks batérii CR2032 a funguje zároveň aj ako spínač svetla. Toto „sprejové svietidlo“ je možné používať ako bežné svietidlo, kedykoľvek Vás zastihne tma. V prípade nebezpečenstva sa môžete jednoduchým stlačením prstu ubrániť. Ostrý lúč svetla osvieti tvár útočníka. Chemické zloženie nehorľavej náplne spreja (obsahuje menej než 1% horľavých látok) zodpovedá teda požiadavkám, ktoré sú kladené na korenisté pepper spreje používané v  policajných zložkách (certifikácia podľa nemeckej normy), napr. zaručené rozmedzie pracovných teplôt od -20 °C do +50 °C, zdravotná nezávadnosť a pod. Na systém hlavice osadenej LED svetlom bol urobený patent v USA (US Pat.: 7,121,432), v Európe (EP 1530019) a v Rusku (RU Pat.: 2353888). Výstrek má charakter lúča, a preto je menej náchylný na rozptýlenie pri miernom vetre.


  • Priemer nádobky spreje: 35 mm
  • Výška: 128 mm
  • Použité batérie: 2 ks CR 2032
  • Účinná látka: Oleoresin Capsicum – 15% OC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

ESP - Euro Security Products je česká firma, ktorá sa zaoberá výrobou vybavania pre ozbrojené zložky. Preslávili ich najmä teleskopické obušky. Obľúbené sú najmä vďaka svojej odolnosti a efektívnosti pri zachovaní prijateľných rozmerov. Teleskopický obušok vyrábajú v kalenom či nekalom prevedení.