PLATBA KARTOU JE MOMENTÁLNE VYPNUTÁ.

Brúsna sada Hapstone M2

Kód: HM2
Novinka
Neohodnotené
Značka: Hapstone
€168 / ks
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový model brúsky M2 je zjednodušenou verziou brúsky V7 a je určený na použitie ako profesionálmi v oblasti ostrenia rezných nástrojov, tak aj na domáce použitie.

Záujem amatérov a profesionálov o toto ostrenie nie je spôsobený len nižšou cenou v porovnaní s ostatnými brúskami Hapstone, ale aj novými riešeniami implementovanými v tomto modeli, ktoré ho stavajú takmer na úroveň profesionálnych brúsiek.

M2 implementuje jednoduchý a ľahký dizajn držiaka kameňa, ktorý minimálne bráni kontaktu s kameňom a čepeľou, zlepšuje vizuálnu kontrolu procesu ostrenia a poskytuje lepšiu kontrolu tlaku na reznú hranu. Je to dôležité najmä počas dokončovacích fáz.

Vertikálna podpora čepele je pripevnená k základni brúsky pomocou PTFE, čo umožňuje ľahké otočenie celej konštrukcie hriadeľov o 360 ° s držiakom kameňa. Použité značky odstupňovania uhlov vám poskytnú kľúč k potrebnej hodnote.

Nôž je pripevnený pomocou neodýmových magnetov. Bezpečne fixujú čepeľ a umožňujú vám, aby ste pri ostrení nedržali nôž druhou rukou.

 

Všeobecne je brúska Hapstone M2 plnohodnotným ostriacim strojom, ktorý nie je horší ako profesionálne modely, s výnimkou obmedzenia dĺžky použitých kameňov (do 160 mm).

 

Brúsna sada neobsahuje brúsne kamene. Kamene je možné dokúpiť samostatne.

 

Pár slov o spoločnosti Hapstone. Od roku 2012 pre vás pilne vylepšujú brúsky Hapstone.

Ide o skupinu ľudí, ktorí o sebe hovoria, že trpia diagnózou „chorí na nože“ :). A tí, ktorí si ešte v roku 2012 uvedomili, že súčasné riešenia ostriacich systémov im nevyhovujú. S túžbou, skúsenosťami a technickými schopnosťami  sa rozhodli vytvoriť prvý brúsny systém Hapstone.

Od tej doby aktívne vylepšujú brúsky a pozorne počúvajú želania zákazníkov. Bez ohľadu na vaše ciele nájdu vždy dokonalé riešenie pre vašu konkrétnu úlohu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: