PLATBA KARTOU JE MOMENTÁLNE VYPNUTÁ.

Brúsna sada Hapstone K1

Kód: HK1
Novinka
Neohodnotené
Značka: Hapstone
€243 / ks
Skladom (1 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Hapstone K1 má nový kompaktný dizajn určený pre mobilitu. Prenosný model s minimálnou veľkosťou a dá sa ľahko premiestňovať z jedného miesta na druhé. Aby to bolo možné, je brúska vybavená sklopnými nohami a sklopným vodorovným hriadeľom. Brúska je veľmi stabilná na akomkoľvek povrchu vďaka predĺženej základni opornej plochy a gumovým podložkám na nohách.

Držiak brúsneho kameňa je úplne identický s držiakom brúsky M2, má pružinovú sponu a dokáže uchytiť kamene dlhé až 160 mm (6 ”), čo zaručuje úplnú kompatibilitu s kameňmi formátu Edge Pro a KME. Rotačný mechanizmus v základnom balení Hapstone K1 je vybavený dvoma sponami na nôž z duralu.

Brúsna sada neobsahuje brúsne kamene. Kamene je možné dokúpiť samostatne.

 

Pár slov o spoločnosti Hapstone. Od roku 2012 pre vás pilne vylepšujú brúsky Hapstone.

Ide o skupinu ľudí, ktorí o sebe hovoria, že trpia diagnózou „chorí na nože“ :). A tí, ktorí si ešte v roku 2012 uvedomili, že súčasné riešenia ostriacich systémov im nevyhovujú. S túžbou, skúsenosťami a technickými schopnosťami  sa rozhodli vytvoriť prvý brúsny systém Hapstone.

Od tej doby aktívne vylepšujú brúsky a pozorne počúvajú želania zákazníkov. Bez ohľadu na vaše ciele nájdu vždy dokonalé riešenie pre vašu konkrétnu úlohu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: